Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jakiego typu prezencik przeznaczony dla... - a więc, 30 urodziny, kontra imieninki

Zastanawiasz się co zakupić bliskiej Ci osóbce na 30 urodzinki? A być może zbliżają się czyjeś imieninki i pragniesz zrobić tej osobie jakiegoś typu prezencik? Podpowiem tobie, czym się kierować przy wyborze, jedynie w dobry sposób odczytaj nasz napisany dzisiaj artykuł!


Takiego typu wydarzenie jak 30 urodziny to dla wielu nie tyle przyczyna do świętowania, co przyczyna do popadania w myśli: "już stałem się taki stary / stara?".


Trzydziesty rok życia dla tych konkretnych osób, to jak przysłowiowy gwóźdź do trumienki, jednakże sporo osób nie przejmuje się akurat tą konkretną granicą wieku i raduje się normalnie z urodzinek. Nasz felieton jest nakierowany do obu rodzai osób, a dokładniej do prezentów, jakie można im przekazać. Dla pierwszej grupy, którą to przezwiemy: "ja nie chcę...", dobrze jest porozglądać się dobrze za prezentem, albowiem ma on możliwość umilić owej personie tą "niedobrą" granicę wiekową. W zależności czy to kobieta czy tez mężczyzna, dobrze jest zwrócić wzrok na osobowość i to, czy lubi przedmioty zabawne, czy poważne. Trafiony prezencik jest kluczowy przy osobach "ja nie chcę...", gdyż ma możliwość sprawić iż podupadnie na duchu. Nie dotyczy to następnej grupy, albowiem oni ucieszą się z większości prezencików, jednak wiadomo, jak to jest - każda persona jest inna oraz lubi inne rzeczy.


30 urodziny
Napisał: Anna Ciupryk / Fashion Color
Na podstawie: abcslubu.pl – Dorota Dolińska
W temacie mamy jeszcze wciśnięte święto imienin.


Prezent na imieniny nie bywa tak oficjalny jak ten przeznaczony na urodziny - tak sądzi dużo person, jednak w niektórych obszarach Polski oraz nie tylko, imieninki są istotniejszym świętem niż urodzinki. Dlatego dobrze jest zapytać zawsze jakąś osobę, co jego rodzinka bardziej świętuje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:07:47
Tagi: gra, rzeka, imieniny, termin