Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Obrączki typowo klasyczne - a więc, gładkość przeciwko wzornictwo

Jesteś tradycjonalistą? Uważasz, że związek bez ślubu to nie jest związek? Jeżeli tak, to na pewno już zrobiłeś, albo uczynisz tak zwany "kolejny krok", czyli oświadczysz się ukochanej.


umiejętności
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu


obrączki klasyczne
Napisał: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pierścionek zaręczynowy bywa niewiarygodnie ważnym symbolem, jednak w rzeczywistości najważniejszym i najmocniej ostatecznym spośród nich jest symbol obydwu person, a więc obrączki, które dla wielu par, nadal bywają nie tylko symbolem, ale również przyrzeczeniem...


zabiegi
Napisał: SATINEA
Obrączka ślubna zazwyczaj kojarzy nam się z ręką kobiety, gdyż sporo mężczyzn jak to się często okazuje nie nosi własnej - czy to z powodu roboty (sporo mężczyzn po prostu boi się, iż ktoś ją ukradnie, kiedy zostawią ją w szatni - a co tak naprawdę się zdarza dość często), czy też w rzeczywistości braku komfort, gdyż wielu mężczyzn w rzeczywistości nie pragnie ich nosić, albowiem mienie w posiadaniu obrączki u mężczyzny, bywa zwykle o wiele bardziej widoczne niż konkretnie u kobiet, ale powstał jeszcze jeden powód - wielu mężczyzn nie chce oznajmiać światu, iż ma żonę. W danych czasach jednak jak się okazuje coraz więcej mężczyzn nosi ów symbol - obrączki - strona internetowa -, a tym bardziej obrączki klasyczne, znowu przywróciły się "do łask" będąc teraz jeszcze bardziej piękne niż kiedyś. Istnieją ich dwie odmiany - gładziutkie, a także zdobione. Gładziutkie bywają takie jak wskazuje ich nazewnictwo - bywają bez żadnego wzorku, z przeróżnego typu materiałów, jednak do tej pory tradycyjne żółte złoto plasuje się wysoko na liście.


Co do tematu obrączek zdobionych, to są one takie, jak wskazuje nazwa - wraz z przeróżnymi wzorkami, czy też dodatkami w postaci różnych "kamyków", które to mogą się nadawać zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:34:57
Tagi: chłopak, obrączki, typ