Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Unikalne upominki na okrągłe rocznice urodzin

Urodziny to moment wyjątkowy dla każdej osoby, jednak istnieją sytuacje, gdy „zwykłe” urodziny wcale tak zwykłymi nie są.


Doskonałym tego przykładem jest 18-stka, 21 lat – oczko oraz 30 urodziny.
reklamy
Napisał: Prezentokracja.pl
Na podstawie: Prezentokracja.pl


30 – stka na karku, to wyjątkowy moment, jaki niejako jednoznacznie zaznacza przejście granicy pomiędzy czasem młodości, a dorosłością. Zazwyczaj 30 urodziny świętowane są z bardzo dużym rozmachem. Obecny odbiorca jest w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej niż dawniej i to dosłownie w każdej sferze życia – dobrze daje się to dostrzec przy wybieraniu najróżniejszych upominków dla świętującego. Nowoczesne prezenty daleko wykraczają po za powszechnie przyjętą książkę lub butelkę dobrego trunku. Choć tego typu prezenty są ciągle popularne to w ostatnich latach można zobaczyć opcje, na które dawniej mogli sobie pozwolić jedynie najbogatsi. atrakcje na 30 urodziny jak np. przelot samolotem, skok ze SPAdochronem, bungee czy przejażdżka po wyścigowym torze rok rocznie trafiają w personalne preferencje i możliwości finansowe postępowo zorientowanych szeregowych odbiorców. Razem z spopularyzowaniem się opcji, w przeszłości przeznaczonych dla finansowych elit koszt prawdziwie niepowtarzalnego prezentu na 30 urodziny (zobacz również spotkania na strzelnicy) znajduje się na poziomie do zaakceptowania przez przeważającą część konsumentów. Popularne nie oznacza jednak banalne.
Na rynku operuje sporo przedsiębiorstw zajmujących się tylko organizacją unikalnych eventów dla solenizanta – warto skierować się do nich po pomoc oraz inspirację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:07:46
Tagi: SPA, gra, atrakcje, bal