Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Technika w każdej jednej dziedzinie życia udoskonala nam różnorodne zadania

Taka czynność jak rokroczne Zeznanie podatkowe naturalnie też z każdym rokiem oferuje pewne usprawnienia. Od tego roku posiadamy możliwość przetestowania następnego sposobu rozliczania się z Urzędem Skarbowym z użyciem nowej usługi nazywanej w skrócie pfr.
Pitax.pl - rozliczenie PIT online


gra
Napisał: Style Raw
Na podstawie: http://www.flickr.com


Brzmi to co prawda niesłychanie tajemniczo, ale pfr to zwyczajnie usługa roboczo uzupełnionego zeznania. Bywa to nic innego jak projekt rocznego rozliczenia z dochodów i co warto nadmienić, płatnik ma sposobność z niej skorzystać albo nie. W przypadku, kiedy skorzysta z niej, musi tylko skontrolować prawdziwość danych ujętych w zeznaniu i podpisać deklaracje. Naturalnie zgodnie z założeniami usługi pfr ma możliwość również uzupełnić formularz o wszelkie ulgi podatkowe i wykazać wybraną Fundację. Powinno się przy dokonaniu rozliczenia wziąć tę usługę pod uwagę, gdyż pfr ma na celu usprawnienie całej procedury. Nie będziesz zmuszony więc przepisywać wielu danych takich jak koszty, przychody, zaliczki itp. Dodatkowo, im więcej wypełniasz pitów, tym szybciej wypełnisz z jej pomocą własną deklarację. Jeśli masz ochotę ją wypróbować, z jej wykorzystaniem rozlicz pit przez internet. Osobiście się przekonasz, jakie to jest proste - .
Takie wstępnie wypełnione rozliczenie podatkowe jest w mocy do minimum ograniczyć ten obowiązek. Wskazane jest go przetestować i zasugerować innym , więc i Ty w następnym roku rozlicz pit przez internet.


.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 10:05:05
Tagi: rozliczenie, ulgi, Zeznanie