Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Aplikacje do rozliczeń z Urzędem Skarbowym

Wraz z rozpoczęciem nowego roku rozpoczął się okres rozliczeń obywateli z US.


Dzięki oprogramowaniom krok po kroku obywatel dobrze wypełni deklarację, a następnie od razu przekaże go i odbiera potwierdzenie.


Programy są tak zbudowane, że same obliczają podatek należny, kwotę do zwrotu, lub podatek do uiszczenia. Jedyne co musi uczynić płacący podatki to w prawidłowy sposób zapełnić pojedyncze punkty. Oprogramowania pit 2017 online pozwalają na potrącenie wszelkich ulg, bądź darowizn. Co ważne, za pomocą aplikacji w błyskawiczny i prosty sposób mają szansę się rozliczyć również osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą. Rozliczanie się przez internet to niesamowicie pożyteczna alternatywa. Bez wychodzenia z mieszkania jest możliwość posłać rozliczenie do stosownego Urzędu Skarbowego i od razu pobrać druk potwierdzający oddanie rozliczenia.


Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna
Napisał: Stuart Grout
Na podstawie: http://www.flickr.com
PIT 38 zaplanowany jest nie tylko do udowodnienia dochodów, albo strat z gry na giełdzie. Muszą go wypełnić i oddać również osoby, które w obliczanym roku podatkowym zbyły udziały w spółkach i papiery wartościowe nie rejestrowane na giełdzie, czy też osiągnęły dochody z tytułu objęcia udziałów w spółkach posiadających osobowość prawną, czy też wkładów w spółdzielniach w zamian za wkład niepieniężny w innej postaci niż jednostka, albo jego zorganizowana część.


Wielkości wyrażane w walutach obcych przelicza się na złote według kursu średniego walut obcych oświadczanego przez Narodowy Bank Polski z ostatniego dnia roboczego który poprzedza dzień osiągnięcia przychodu, poniesienia kosztu, wydatku, lub zapłaty podatku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-03 15:34:47
Tagi: mieszkania, kurs, przychody, należności