Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Czy wiesz jak mogłabyś pomóc jakiejś bliskiej osobie?

Żadna osoba nie chce pójść w ślady słynnego przestępcy Ala Capone, który poszedł do zakładu karnego za wymigiwanie się od opłacania opłat skarbowych. Przeto też wszelakiego roku w mniejszym stopniu albo w większym stopniu entuzjastycznie składamy specjalną deklarację podatkową, aby zaspokoić wymagania PRacowników z US.


Szczęśliwie w dzisiejszych dniach jest to dużo mniej trudne oraz szybsze niż przykładowo 20 lat temu.


notowania
Napisał: Allan Ajifo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Telebimy nocą
Napisał: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com


A dzieje się tak za sprawą Internetu, globalnej sieci połączonych wzajemnie komputerów, dzięki czemu możemy w łatwy sposób w domu przy komputerze złożyć swe wyliczenie PIT. A jeśli stracimy to z pamięci, bezdyskusyjnie ktokolwiek z rodziny powie nam: "rozlicz PIT online". Wszakże to takie łatwe. Dlatego bez pośpiechu, w miesiącach uprzedzających kwiecień, siądźmy przykładowo z kubkiem gorącej kawy do swego komputera oraz spełnijmy swój skarbowy obowiązek. Czy to samodzielnie czy to razem ze współmałżonkiem, lecz wykonajcie to nie wyłącznie dlatego, że to nasz przymus, ale żeby mieć wiedzę, iż już go spełniliśmy. Jeżeli zatem jeszcze owego nie zrobiłaś, rozlicz PIT online a z pewnością będziesz spać lepiej.
praca
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Aplikacje informatyczne, które umożliwiają roczne rozliczenie PIT mają wbudowaną pomoc, dzięki jakiej na pewno nie zrobisz przy wypełnianiu proklamacji podatkowej żadnej pomyłki. Podczas wypełniania rozliczenia PIT program sam obliczy poszczególne kwoty i wstawi je do odpowiednich rubryk. A gdy już wyślesz deklarację roczną PIT, możesz dopomóc w niniejszym jakiemuś z osób Twojej familii.


Przecież np. Twoja siostra też musi złożyć swoje rozliczenie PIT. Dlaczego zatem Ty, uzbrojona w doświadczenie oraz świadomość odpowiedzialności miałabyś nie pomóc swojej matce?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-03 15:34:47
Tagi: dom, PRacownik, online