Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Duże udogodnienia dla petentów za ubiegły rok

Coraz szybciej przybliżający się czas złożenia deklaracji podatkowej rok rocznie niesie z sobą sporo stresu dziesiątkom tysięcy Polaków.
Wizja wydłużających się kolejek do Urzędów Skarbowych już na parę miesięcy przed terminem jest zdolna efektywnie roztroić nerwy.


praga
Na podstawie: www.orlicatravel.pl


Jednak są opcje, które są w stanie sprawnie pomóc w stworzeniu jak i wysłaniu deklaracji – a wszystko to bez kosztów. Program do rozliczania Pit to w zbliżających się tygodniach standardowy dodatek do powszedniej prasy. Co roku liczba petentów, która używa tego typu rozwiązań wzrasta. Program do rozliczania Pit to najzwyklejsza wygoda – bezpłatne wersje dodawane do gazet umożliwiają znacznie szybsze wypełnienie deklaracji podatkowej i przesłanie jej na adres mailowy Skarbówki. W efekcie stanie w długich kolejkach i trwonienie czasu staje się zbędne. Tego rodzaju programy rozliczeniowe mają z reguły dołączone różnorodne samouczki oraz tutoriale – w rezultacie zrobienie błędu w trakcie wypełniania Pit-u jest zmniejszone praktycznie do zera. Dodatkowo jest się w stanie zaoszczędzić na konieczności wynajmowania księgowego.


czasu
Napisał: Daniel Lobo
Na podstawie: http://www.flickr.com


MousePen i608
Napisał: Planeta PR
Na podstawie: Planeta PR


Innym wyjściem z sytuacji niż płyty dołączane do gazet jest portal podatkowy. Tego rodzaju serwisów obecnie istniej dość dużo, a ich liczba jedynie rośnie razem z zbliżającym się terminem składania rozliczeń.
Dowolny portal podatkowy będzie posiadał dostęp lub link przekierowujący do programu PIT, lepiej jednak używać długo istniejących serwisów w celu uniknięcia na przykład ryzyka użycia wprowadzonych danych osobowych. Portale podatkowe jak i darmowe programy do rozliczeń to ułatwienie, z którego każdy podatkowicz chociaż raz powinien skorzystać!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-03 15:49:50
Tagi: gra, czas, termin