Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Niedługo każdego podatnika w Polsce czeka rozliczenie deklaracji podatkowej w Skarbówce

Nie wydaje się być ważne czy lubimy czy nienawidzimy rozliczania z Urzędem Skarbowym. Musimy to zrobić raz do roku i tyle. Dzisiaj i tak jest łatwiej niż jeszcze kilka lat temu, gdy wszyscy musieli czekać w długich kolejkach i spokojnie czekać na swoją kolej przy okienku.


Obecnie mamy możliwość wysłać swój formularz podatkowy online.


praca
Napisał: 143d ESC
Na podstawie: http://www.flickr.com


pit 36 online
Napisał: Root Impact
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jest to ogromne ułatwienie zwłaszcza dla ludzi urodzonych po roku 90.. Ci, którzy nie pamiętają czasów socjalizmu, byliby zszokowani tłumem ludzi w urzędzie oraz faktem, że są zmuszeni tyle czekać. Wobec tego rozlicz PIT 2016 online i zafunduj sobie święty spokój. Uzupełnienie dokumentów w sieci zajmie Ci nie dłużej aniżeli kwadrans, a program pomoże policzyć wszystkie rubryki i wskaże gdzie i co trzeba wpisać.
ubezpieczenie
Napisał: Lars Plougmann
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli posiadasz przedsiębiorstwo, to jesteś zobowiązany rozliczyć PIT 36. Na szczęście ten dokument (www.happytree.com.pl/) także można wysłać przez internet. Wobec tego jeśli pragniesz uzupełnić PIT 36 online to możesz zrobić to bez żadnych kłopotów. Ten typ PIT-u wydaje się być odrobinę trudniejszy aniżeli PIT 37, ale nie należy się zamartwiać. Każdy z pewnością sobie poradzi. Trzeba tylko uważnie wypełniać podkreślone przez program pola i nie denerwować się. Ten formularz powinni wypełnić także wszyscy ci, którzy pracowali za granicą.


Jest to dość nierzadka pomyłka wśród tych Polaków, którzy przebywali za granicą i niestety składają PIT 37. Później są wzywani przez urząd i muszą składać swój PIT od nowa. Aby uniknąć przykrości nie zapominajmy, jaki dokument należy wysłać do urzędu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-03 15:49:48
Tagi: przedsiębiorstwo, fiskus, długi, firmę