Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Rozlicz swój PIT online! Oszczędź sobie stresu!

Kartka papieru, długopis i długie godziny spędzone żmudnym liczeniu - tak jeszcze dwadzieścia lat temu wyglądało uzupełnianie zeznania podatkowego. Szczęśliwie ta perspektywa to już przeszłość.


Obecnie z pomocą podatnikom przychodzi sieć, a dokładniej rzecz ujmując program PIT.


człowiek
Napisał: Kevin Law
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę stosowne frazy, a w ułamku sekundy na ekranie komputera wyświetla się dziesiątki interesujących wyników. Jedyne, co musimy zrobić to pobrać odpowiednie oprogramowanie, zainstalować je na swoim twardym dysku i wypełnić druk wprowadzając wszystkie niezbędne informacje. Aplikacje jakie znajdziemy na rynku zazwyczaj są darmowe i obsługują przeszło trzydzieści rozlicznych typów deklaracji, w tym także najpopularniejszy PIT 37 przeznaczony dla osób, których źródło dochodu stanowi emerytura, praca bądź renta. A jeżeli gubisz się w gąszczu przepisów podatkowych, możesz siegnąć po wbudowany poradnik, dzięki któremu rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości, a złożenie zeznania podatkowego stanie się zwykłą formalnością. Należy spostrzec, że przedstawione tu rozwiązanie jest w stu procentach bezpieczne. Co więcej pozwala zaoszczędzić sporo czasu albowiem wszelkie wymagane obliczenia zostaną przeprowadzone automatycznie.
Wniosek? Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz uzupełnij PIT za 2017 online. Zapomnij o nerwach związanych ze oczekiwaniem w kolejce do urzędu skarbowego i śpij spokojnie! To prostsze niż Ci się wydaje

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-03 15:49:50
Tagi: części, życie, rynku, czasu