Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Fotografie ślubne!

Kiedy decydujemy się na to, żeby brać ślub często powinniśmy również pamiętać o tym, że trzeba zrobić imprezę weselną. Jednak niektóre osoby decydują się na obiad dla najbliższych im ludzi. Nie robią wielkiego wesela, bo wolą przeznaczyć pieniądze na coś całkiem innego. Jednak na ślubie i tak niezbędny będzie fotograf ślubny. Cudowne zdjęcia z tak istotnego dnia okażą się konieczne.


fotografia ślubna
Napisał: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chwile uchwycone w kadrze okażą się najpiękniejszą pamiątką. Oczywiście film też, ale na pewno łatwiej sięgnąć po album niż włączyć płytę z ceremonii ślubnej i z imprezy, mniejszej czy większej, weselnej. Dlatego naprawdę dobrze znaleźć fajnego fotografa ślubnego, który będzie mógł ukazać naszą miłość i to jak szczególny był to dzień. Kiedy zabieramy się za organizowanie swojego ślubu to wiemy, że chcemy posiadać piękne fotografie z tej okazji. Bez znaczenia, czy będzie to ceremonia w Kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego, nie jest ważne czy po wszystkim będzie ogromne wesele albo obiad z bliską rodziną, najistotniejsze by były piękne zdjęcia na pamiątkę. Z tego powodu tak istotny jest fotograf ślubny. Taki fotograf poza zdjęciami na samej ceremonii może też porobić nam jakieś niesamowite zdjęcia w plenerze. Wszystko zależy od tego, o co będziemy go prosić i na co będzie nas stać. Należy pamiętać, że wynajęcie fotografa na ceremonię ślubną i zorganizowanie pleneru ślubnego nie są najtańszą rzeczą. Ale rzeczywiście warto mieć z takiego ważnego dnia wspaniałe fotografie. Warto, więc zadbać o to żeby pięknie wyglądać. Jeżeli już zamówiliśmy fotografa to pamiętajmy o tym, że będziemy fotografowani. Jeżeli chodzi o ślub w kościelne, to ludzie faktycznie zawsze próbują prezentować się jak najlepiej. Jednak w Urzędzie Stanu Cywilnego może być różnie.


panna młoda
Napisał: JASON 蕭
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bywa, że goście nie ubierają się stosowanie, a przecież w Urzędzie Stanu Cywilnego ta ceremonia jest tak samo ważna jak to, co dzieje się w kościele. Dobrze, więc uświęcić ją pięknym strojem. Nieistotne czy jesteśmy gośćmi czy postanowiliśmy zrobić bramę nowożeńcom. Wszystko to będzie na zdjęciach i możliwe, że na filmie, więc fajnie, gdybyśmy wszyscy pięknie wyglądali. Na plener ślubny para młoda jeśli chce może wziąć świadków, ale może również wymyślić jakąś fajną aranżację, która doprowadzi do tego, że zdjęcia będą miały specyficzny klimat i okażą się wtedy naprawdę świetną pamiątką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:43:59
Tagi: film, zdjęcie, ślub, pamiątka