Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Pora na świetną rozrywkę z najbliższymi. Dziś na półkach z planszówkami czeka sporo ciekawych tytułów

Szukasz pomysłu, aby rozkręcić spotkanie przy stole, albo interesująco zaplanować czas z bliskimi? Doskonałym rozwiązaniem będą gry – teraz ich asortyment prezentuje się naprawdę okazale.
Bez trudu nabędzie się gry dla osób w każdym wieku.


dobble
Napisał: anokarina
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dzisiaj można kupić naprawdę ciekawe gry!


pędzące żółwie
Napisał: Sludge G
Na podstawie: http://www.flickr.com


Gry planszowe lub towarzyskie to wspaniała metoda, żeby przyjemnie spędzać czas z najbliższymi. Okażą się niezastąpione, jeżeli za oknem słota i trzeba siedzieć w domu, spisują się wspaniale, kiedy doskwiera nuda. Asortyment gier przedstawia się dziś naprawdę ciekawie, obejmując w równym stopniu gry towarzyskie jak przykładowo Dobble, jak również typowe planszówki albo gry edukacyjne dla najmłodszych. Każdy znajdzie coś zajmującego. Do wybranych gier, jak przykładowo do Dixit, można zakupić dodatki, przez co po pewnym czasie można wzbogacić grę o następne elementy.


Coś dla wszystkich członków rodziny


W sklepikach nie brak także gier, w które może pograć calutka rodzina, wraz z dziećmi. Taką rozrywką może być chociażby gra Pędzące żółwie, która z pewnością przypadnie do gustu najmłodszych uczestników. Gra jest nie tylko ciekawa, ale także bardzo barwna i radosna, dosłownie stworzona dla dzieciaków. Warto zachęcać dzieci do wzięcia udziału w takich grach, bo dzięki nim uczą się przyjaznej rywalizacji. Do tego takie wspólne przebywanie przy stole jest kluczowe dla rodziny i pomaga nawiązać lepszy kontakt.
Na szczęście dzisiaj gry można niesamowicie łatwo kupić, gdyż są sprzedawane w sklepikach z zabawkami, księgarniach, a czasami też w markecie. Można je również zamówić komfortowo w internecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:43:52
Tagi: gry, lasy, domu, czasu, problem