Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Unikalne podarunki ślubne

Zaproszenie na zaślubiny zawsze jest szczególnym honorem i swoistym laurem. Stajemy się wtedy fragmentem wyjątkowego dnia.


Wybierając podarek dla nowożeńców większość gości decyduje się na sprezentowanie gotówki.
Wiosna, wiosenne przesilenie
Napisał: KOTÁNYI
Na podstawie: KOTÁNYI


Taki podarek ma swoje atuty, jest uniwersalny i na pewno przyda się jakiejkolwiek młodej parze. Jednak warto się nieco wysilić i podarować nowożeńcom coś szczególnego. Dla miłośników ekstremalnych przeżyć i silnych wrażeń, doskonały będzie wspólny lot motolotnią, lub skok ze spadochronem w parze. Dla pasjonatów eskapad, także ładnych pejzaży można wybrać pośród sporych propozycji lotów widokowych, weekendów w ładnych i ciekawych lokalizacjach, albo też odwiedzania interesujących zakamarków kraju.


Panna młoda, typ urody jesień
Napisał: Piotr Werner
Na podstawie: abcslubu.pl


Przydatny prezent ślubny to nie tylko ten napisany na liście stworzonej przez parę młodą. Chodzi o podarunek, jaki dzięki trwałości i ergonomiczności będzie im asystował przez sporo lat, stanowiąc przy tym idealną pamiątką ślubną. Dlatego przy tak ważkim wyborze powinno się poza ładnym wzornictwem artykułów wyposażenia kuchni i jadalni, brać pod uwagę również charakterystykę surowców, z których pozostały skonstruowane i technikę ich produkcji. Świetnym podarunkiem dla nowożeńców może okazać się zastawa stołowa z pięknej porcelany, bądź naczynia z najwyższej jakości stali szlachetnej. Cechują się dużą wytrzymałością na korozję, posiadają stały połysk, zapewniają bezpieczeństwo i higienę użytkowania.
Szlachetne kruszce są stale radośnie odczuwane pod jakąkolwiek formą. Przedmioty wykonane ze srebra, czy też złota są synonimem solidności i długowieczności, wobec tego nadają się świetnie jako podarunek na ślub.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:47
Tagi: materiał, ślub, Zaproszenie