Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Urządzasz wesele? Nie zapomnij o ładnych dekoracjach na samochodzie, którym pojedziesz do kościoła

Zorganizowanie wesela to nie tylko zarezerwowanie terminu w kościele, wybranie przepięknej sali, wynajęcie ładnie grającego zespołu i znalezienie profesjonalnego kamerzysty – to także pomyślenie nad dodatkami, które decydują o klimacie przyjęcia. Dodatki weselne mogą sprawić, że poczujecie się w tym dniu naprawdę wyjątkowo. Do takich dodatków zaliczamy dekoracje, jakimi ustrajamy samochód ślubne. Jak mają wyglądać?
bukiet weselny
Napisał: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystko jest zależne od gustu młodej pary. Niektórzy bowiem uwielbiają przepych, inni zaś wolą delikatne dodatki, które nie zakrywają połowy maski, a jedynie dodają wdzięku pojazdowi ślubnemu. Bez względu na styl ozdób musi być ona funkcjonalna, firma Uroczyste Dekoracje (strona polecana w temacie). Co to znaczy? Trzeba ją solidnie zamocować, by nie obsunęła się w trakcie jazdy i nie przeszkadzała kierowcy, co byłoby nierozważne i zagrażałoby bezpieczeństwu także pozostałych uczestników ruchu.Po drugie dekoracje samochodu powinny być dostosowane do modelu auta. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, że nie potrzebują żadnych dodatków. Zawsze jednakże można wybrać np. urokliwe wstążki na klamki. Jakie poza tym dekoracje (szczegóły) można zastosować? Wybór jest naprawdę ogromny - od balonów po żywe albo sztuczne kwiaty, jakie zdecydowanie łatwiej przytwierdzić do pojazdu. Wiele panien młodych woli jednak żywe kwiaty, które są bardziej urokliwe – pachną i po prostu ładniej się prezentują.
dekoracje ślubne samochodu
Napisał: flickr.com
Na podstawie: flickr.com
Dekoracje powinniśmy też zgrać z pozostałymi ozdobami ślubnymi, aby nie okazało się, że pojazd jest z zupełnie innego świata. Można np. zastosować te same kwiaty bądź ten sam kolor wstążek, a wszystko będzie stanowić zgraną całość. Warto jest troszczyć się o takie detale, gdyż, gdy później będziemy oglądać zdjęcia, możemy żałować, iż nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do ozdób większej wagi.

Przed tym jak zaczniemy ozdabiać samochód, upewnijmy się, iż jest czysty. Nie każdy bowiem wypożycza auto w profesjonalnej firmie- niektórzy decydują się na samochód pożyczony od przyjaciela bądź znajomego, gdyż ma ładne auto i możemy je mieć za darmo czy za jakąś mniejszą opłatą. Koszty na wesele są tak duże, iż dobrze jest pomyśleć o każdych oszczędnościach, jeżeli tylko takie są możliwe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:08:06
Tagi: kwiaty, samochód, Auto, zdjęcia, dekoracje, wesele, pojazd