Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

W jaki sposób można by oznakować miejsce dla np. szwagra na weselu?

Te małe kartoniki są na jakimkolwiek większym albo mniejszym przyjęciu. Są bardzo praktyczne oraz niezwykle przyjemne. Zazwyczaj przybierają postać ustawionego na miejscu dla weselnika kartonika z jego imieniem.


Wonderbox
Napisał: XELLA Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: XELLA Polska Sp. z o.o.


Można by jednak do takiej sprawy podejść w większym stopniu kreatywnie.


winietki
Napisał: alljengi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Koncepcji na pomysłowe winietki jest bardzo wiele. Taki zwykły spinacz może służyć jako uchwyt do kieliszka albo można by w jakiś sposób go ozdobić i do tak przyszykowanego spinacza przypiąć karteczkę z imieniem. Innym pomysłem mogłyby być figurki z imieniem, jakie mogłyby następnie posłużyć jako pamiątka z zabawy. Bardzo interesująco wyglądają na stołach bombki choinkowe. Taki pomysł jest bardzo świąteczny i pary, które planują ślub w czasie Bożego Narodzenia, mogą pomyśleć o winietkach w tego typu właśnie postaci. Dla takich, którzy nie chcą w tego typu karteczki wiele inwestować, znakomitym rozwiązaniem okaże się umieszczenie karteczek w barwnych cukierkach. Można by też włożyć je pomiędzy ząbki widelca, co zrobiłoby na gościach miłe wrażenie.


Drogim natomiast rozwiązaniem na winietki mogą zostać kieliszki z imieniem gościa. Nogi kieliszków można pokryć specjalną farbą i wypisać na nich imiona weselników. Nie obowiązkowo muszą być to kieliszki wykonane ze szkła. Na imprezie przydomowej znakomicie będą sprawdzać się kieliszki plastikowe. Gdy pragniemy, żeby winietki zostały zabrane przez weselników do mieszkania, można zdecydować się na wykonane z drewna talarki z imieniem. Po skończonej imprezie każdy weźmie je ze sobą jako podarunek.


Kto pobiera się w okresie letnim, mógłby zdecydować się na kolorowe parasolki dodawane do drinków. Koncepcji jest naprawdę wiele i wszystko zależy od konkretnej sytuacji oraz konkretnych osób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:07:00
Tagi: czas, ślub, upominek, osoby, okres