Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

W jaki sposób zorganizować wesele, żeby było wyjątkowe? Które atrakcje najlepiej wybrać?

Nowoczesne wesela są coraz bardziej popularne, zaś coraz mniej par decyduje się na tradycyjne polskie wesela, gdzie obowiązkowo jest zespół weselny, i mają miejsce przeróżne konkursy. Większość osób z tradycyjnego wesela pragnie zapożyczyć pewne standardy, jak witanie chlebem oraz solą lub losowanie przyszłej młodej pary z pomocą bukietu i krawata.


Wedding planerzy zapewniają liczne atrakcje weselne, jakie mogłyby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wspaniałym. Jakie atrakcje podczas tego dnia będą doskonałe? Pytanie bez wątpienia nie jest proste szczególnie, że wybór jest całkiem duży. Pewnie nie będzie to zaskakujące, ale najważniejszą zasadą, którą należy się kierować jest to, żeby nie przesadzić z ilością zabaw. Przesada może zadziałać w druga stronę - doprowadzić do znużenia. Ponadto, nadmierna ilość nie dość, iż jest sporym kosztem, to jeszcze nie będzie dobrze odebrana przez gości.
atrakcje na weselu
Napisał: KJD2007
Na podstawie: http://www.flickr.com
A to przez to, że przecież każdy z gości chce mieć czas na ochłonięcie, dokończenie posiłku w spokoju i porozmawianie ze świeżo upieczonymi małżonkami. Jeżeli przez cały czas będą zajmowani ogromną liczbą atrakcji, to na pewno szybko się zmęczą oraz zabawa skończy się o wiele szybciej aniżeli przewidywano. Atrakcje należy wybierać dokładnie, wyrzucić te mniej ciekawe, zdecydować się na ich mniej lecz najlepszych, jak fotobudka. To niezwykle prosty do obsługi automat, który robi zdjęcia. Natychmiast je drukuje, mamy pamiątkę na całe życie. To fantastyczny pomysł na urozmaicenie przyjęcia weselnego, lecz również innych spotkań, jak wieczór panieński czy impreza firmowa. Dosyć popularny jest także ostatnio taniec na chmurze, czyli taniec w dymie wytwarzanym przez specjalne urządzenia. Zamiast tego możemy wybrać na przykład na takie atrakcje na wesele - jak taniec wśród balonów, z latającymi, egzotycznymi motylami, albo również ciekawy taniec pośród baniek mydlanych.


Pamiętajmy, żeby wybierać ciekawe, sprawdzone atrakcje i nie szaleć z ich ilością. To, że sami lubimy tego rodzaju aktywności, nie znaczy niestety, że spodobają się one gościom na zabawie weselnej. Na tego typu zabawie zdecydowanie powinna liczyć się jakość, nie ilość, tak więc dobrze jest zdecydować się na kilka sprawdzonych atrakcji, aniżeli zapewniać ich wiele, które mogą na przykład być źle przygotowane i okazać się w konsekwencji klapą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:43:57
Tagi: zabawa, impreza, młoda para, goście