Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Wyszukana pamiątka z wesela

Czy można jeszcze zdumieć gości weselnych w czasie oglądania reportażu z Waszego ślubu? Oczywiście! Filmik ślubny zrealizowany z bezzałogowego statku powietrznego jako uzupełnienie do całej realizacji przyniesie pamiętne wrażenia. Nieosiągalna ekstrawagancja? Niekoniecznie! Podobny film mogą zrobić niektóre studia fotograficzne. Mają one świadectwa kwalifikacji UAVO upoważniające do wykonywania tego rodzaju zleceń. Jest to oryginalna pamiątka.


W jaki sposób wygląda filmowanie z powietrza. Przeminęły czasy, kiedy operatorzy kamer wsiadali do samolotów lub helikopterów oraz szybowali ponad głowami aktorów. Zwykłego zjadacza chleba nie było stać na tego rodzaju wariactwo. Dzisiaj do kręcenia zdjęć z powietrza w hollywoodzkich produkcjach czy podczas meczów piłkarskich, wykorzystuje się w sposób zdalny sterowanych dronów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać je też na waszym ślubie. Warto wynająć taki cudo nie wyłącznie na sam ślub - www.saladlaciebie.com/sale-weselne/kowalow/zamek-weselny-magnat.html -, ale także na sesję w plenerze. Pamiątka będzie niezapomniana.
Ślub
Na podstawie: epena.pl


Do tegoż rodzaju zamysłów używa się na odległość sterowanych Quadrocopterów z gimbalem do zaczepu jak też stabilizacji mini aparatów bądź kamer. Obraz jest emitowany drogą radiową w czasie rzeczywistym na ekran monitora, co pozwala w pełni monitorować akcję i udoskonalać ujęcia. Bezzałogowe statki powietrzne, sterowane poprzez operatora z dołu szybują na optymalnej wysokości 300 metrów. Co prawda zasięg mają większy, gdyż do 1 km, niemniej jednak nie ma potrzeby aż tak dużych ujęć. By korzystniej wyeksponować młodą parę dron może bezpiecznie zniżyć się na wysokość zaledwie paru centymetrów.


Ile kosztuje filmowanie z powietrza? Cena podobnej usługi to od 300 do 1000 zł zależnie od sposobu użycia. W ślubnym budżecie na ten cel warto więc określić kilka złotych na coś, co ubogaci waszą pamiątkę w ujęcia z lotu ptaka. W wypadku wesela 30 minut kamerowania z góry na pewno wystarczy. Kwestia paru ujęć do całości filmu. W plenerze również dobrze jest dodać parę klipów z lotu. Jak by nie było wesele mamy raz jeden a pamiątka w postaci zdjęć bądź filmu to pamiątka także dla naszych pociech a może nawet dla wnuków. Z całą pewnością warto zagospodarować wyszczególnioną sumę w naszym budżecie ślubnym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:43:58
Tagi: ślub, aparaty, kamerowanie