Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Dobieranie ubezpieczenia u agenta

Wymagania klientów dotyczące polis są duże. Za jak najmniejszą płatnością wymagają ochrony na najwyższym poziomie.


Przedstawiciel ubezpieczeniowy orientując się o takich wymaganiach klientów winien zostać muliagentem.


Toughbook klasy ruggedized: CF-31
Napisał: Panasonic
Na podstawie: Panasonic


Daję to szansę zaprezentować osobom interesującą ofertę jaka jest na rynku. Interesanci często przed spotkaniem u pośrednika sprawdzają ceny w online. Porównują zakłady ubezpieczeniowe. Podczas gdy kontrahent zjawia się przedstawiciel ubezpieczeniowy powinien nieraz odbyć ciężką walkę, żeby klient (dalej) zakupił polisy. Niejeden chce zniżek, ekstra korzyści, jakiś dodatków. Wielokrotnie o „złotówkę” kupujący potrafi zmienić firmę. Chcąc zatrzymać klienta przedstawiciel ubezpieczeniowy powinien być bardzo tolerancyjny i przekonywujący. Nic natomiast nie wskóra, jeśli nie będzie miał atrakcyjnej oferty. Najlepsza polisa to dla większości najtańsza. Jest to nieprawidłowe myślenie. Polisa zabezpiecza nas przed konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku czy zdarzenia losowego. Niedroga ubezpieczenie ma liczne wyłączenia, zamknięte katalogi chorób z nieliczna ilością pozycji. Rzeczywistość jest taka, pragnąc posiadać dobrą zabezpieczenie trzeba nie oszczędzać. Biorąc powyższe pod uwagę niektórzy agenci zostają multiagentem. Jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w dzisiejszych czasach? Należy przejść ekstra szkolenie z usług danej spółki. Należy też zakupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Według prawa należy posiadać ubezpieczenie . Za jego brak są poważne konsekwencje.


Startując z biznesem posiadamy niewystarczająca ilość czasu na wszystkie obowiązki. Nierzadko może narodzić się pytanie - jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w szybko? Nie jest to proste, ale realne. Najpierw kurs, a następnie podpisywanie umów. Dziś nie jest to problemowe.
Dokumenty można przefaksowywać, rozmowy odbyć przez skypa. Nie ma potrzeby jechać z stolicy do Poznania-od firmy do firmy.


Zostanie multiagentem ma swoje zalety i wady. Przeanalizuj je zanim podpisaniem umowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:30:32
Tagi: klient, zakup, dane