Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Dzięki oryginalnym przebraniom każda zabawa okaże się wspaniała. Można je wkładać również na specjalne spotkania w łóżku

Dzięki niezwykłym przebraniom można wcielić się w różne postaci. Podobne kostiumy sprawdzają się w wypadku zabaw kostiumowych, jak także intymniejszych spotkań w sypialni.
Bez wątpienia dodadzą zabawom odrobinę pikanterii.


Koncert
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na zabawy kostiumowe dla dorosłych


Strój Francuska Pokojówka
Napisał: Baumit Sp. z o.o.
Na podstawie: Baumit Sp. z o.o.


Nie tylko najmłodsi kochają bale kostiumowe i przebrania, również dorośli z chęcią w nich uczestniczą. Podobne zabawy bywają organizowane z okazji karnawału, Halloween, a także gwiazdki. Można się na nie przebierać naprawdę ciekawie, bo obecna oferta kostiumów przedstawia się się nad podziw atrakcyjnie i można je dostosować do różnych okazji. Kostium mikołajki sprawdzi się w przypadku przyjęć gwiazdkowych i sylwestrowych -szukaj na amazinggirl.pl. Na Halloween panie przeważnie przeistaczają się w wiedźmy, bynajmniej nie te paskudne i stare, tylko seksowne i zmysłowe. Taki strój z sukcesem można założyć także na zmysłowe spotkanie z ukochanym, by podgrzać trochę atmosferę w sypialni.


Do tego nada się też strój Francuska Pokojówka


W przypadku, jeżeli chce się podgrzać nastrój w sypialni i wprowadzić element zaskoczenia podczas intymnych spotkań, najlepiej wybrać seksowny kostium na tę okazję. Modne są przebrania za pielęgniarki lub pokojówki - więcej pomocnych wskazówek. W sklepikach z kostiumami najczęściej można kupić kompletne stroje, które mają dodatkowo również potrzebne akcesoria, jak miotełka czy atrapa sprzętu medycznego.
Katalog wspomnianych kostiumów okazuje się bardzo szeroki i zróżnicowany, przez co każdy odnajdzie przebranie, w którym poczuje się swobodnie oraz przyjemnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:52:18
Tagi: wygląd, dzieci, oferta