Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jaki będzie najlepszy prezent dla sympatyka latania?

Twój mąż ma za niedługo imieniny. Zastanawiasz się jaki podarek mu kupić, aby był uradowany i szczęśliwy. Musisz mieć w pamięci także, iż taki wyjątkowy dzień zorganizowany w Twój wariant, zapadnie mu w pamięć na długi czas i trudno będzie jemu wymyślić na Twoje imieniny coś równie pięknego.


A cóż to takowego?
Zorganizuj jemu więc lot szybowcem np. nad Bieszczadami. Ta wycieczka to lot szybowcem kilkaset metrów nad ziemią, jaka pozwala na rozkoszowanie się pięknymi widokami bez warkotu motoru. Takowy lot szybowcem trwa od 5 do 10 minut, jest możliwy od czwartego miesiąca w roku do listopada. Trzeba pamiętać wszakże, że aura musi być odpowiednia na takowy lot szybowcem. Nie może być mocnego wiatru ani opadów. Wiek osoby, jaka może zdecydować się na lot szybowcem to dwanaście wiosen. Osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć zgodę opiekunów.


zabezpieczenie medyczne imprezy
Napisał: Lee Cannon
Na podstawie: http://www.flickr.com


Można by także zdecydować się na lot szybowcem w Trójmieście. Lot odbywa się na wysokości wręcz 400 metrów. Tak więc widok z lotu ptaka będzie pamiętny. Bez trudu mogłabyś spełnić pragnienie swego męża i na urodziny zafundować jemu lot szybowcem. Zobaczysz jak ogromną satysfakcja mu sprawisz, szczególnie, że w okolicach Pruszcza Gdańskiego każdy uczestnik przelotu, będzie mógł na chwilę przejąć stery. Oczywiście przed takim lotem uczestnik zaznajomi się z szybowcem i przejdzie szkolenie z teorii. Więc nie wahaj się ani sekundy dłużej, tylko chwyć za komórkę oraz zorganizuj jemu lot szybowcem.


Zobaczysz, jaką radość jemu sprawisz, a uśmiech nie zejdzie z jego ust jeszcze przez bardzo znaczny czas. A i Ty może będziesz mogła oczekiwać na jakikolwiek wyjątkowy prezent. Oraz także być może nie zapomnisz go niezwykle długo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:36:36
Tagi: góry, uśmiech, rok