Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jaki prezent kupić na ślub?

Opłacenie wesela, pieniądze, a może sprzęt AGD - to wszystko na pewno konieczne będzie świeżo upieczonym nowożeńcom. Przeczytaj, co sprawi prawdziwą przyjemność młodej parze.


Rodzice nierzadko czynnie biorą udział w organizacji wesela oraz wspomagają dziecko pieniężnie.
prezent dla dwojga
Napisał: Superfoto.pl


Co więcej wręczają jeszcze pieniądze bądź podarek. Wesele oraz ślub to niesłychanie drogie przedsięwzięcie. Na ogół wyprawia się je na blisko 30-100 osób. Bardziej huczne imprezy towarzyszą ślubom kościelnym, jednak też przy okazji cywilnego ślubu wypada zaprosić rodzinę a także przyjaciół na uroczysty obiadek. Nierzadko rodziciele tak pana, jak i panny młodej dorzucają się do imprezy. Nie ma reguły, jak wysokie ma być wsparcie finansowe. Rodziciele mogą np. uiścić za alkohol czy też za kwatery dla weselników. Przeważnie pomagają też w wyszukiwaniu restauracji albo w udekorowaniu kościoła.


świadomość


Przyjęło się, że rodzice wręczają też podarunek ślubny. W przypadku, gdy uroczystość została przez nich w większości sfinansowana, możemy zrezygnować z upominku. Co podarować młodej parze (www.saladlaciebie.pl/sale-weselne/koszalin.html)? Jaki nabyć prezent dla dwojga? Wpierw przemyśl, ile pieniążków będziesz w stanie przeznaczyć na prezent, potem ustal z młodymi, czego najbardziej potrzebują. Być może będą woleli pieniążki, które możesz przelać bezpośrednio na ich rachunek rozliczeniowy.
Jeżeli nie rozporządzasz gotówką, a młodzi ciągle są na dorobku, to możesz kupić dla nich na raty dowolny sprzęt AGD. Popularny jest też zakup wycieczki zagranicznej. Przedtem jednak ustal z narzeczonymi czas wyjazdu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:46:50
Tagi: sprzęt, wesele, prezent, upominek