Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jaki sposób jest dobry na zimowe wieczory ? Które gry będą godne polecenia?

Zima i jesień jest to taki okres w roku, gdy prędko staje się ciemno, a my wlatujemy w niewielki dół. Będzie niewiele słońca, nie wiadomo, czy cała zima będzie mroczna, czy aby nieco będzie lepszej pogody.
dziecko bawiące się maskotką
Napisał: Jessi R & Math R
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niemniej, ten czas będzie najlepszy, aby odszukać sobie ciekawe zajęcie w lokum. Najgorzej jednakże jeżeli usiądziemy przed telewizorem, gdyż to tylko strata czasu. Najlepiej odnaleźć nową pasję, taką, jak na przykład gry planszowe.


W rzeczywistości posiadamy bardzo duży wybór takich pozycji, jedną z nich będzie Posiadłość Szaleństwa. To wspaniała rozgrywka, która trzyma w napięciu. Każda rozgrywka odbywa się we wcześniej przygotowanej historii przedstawiającej specjalną planszę, a także i kilka możliwych jej rozwinięć. Takie wątki mają wpływ na potwory, z jakimi mamy zmierzyć się, wskazówki, które należy odnaleźć na koniec historii. Kolejna interesująca pozycja to Tajemnicze Domostwo, to znaczy planszówka towarzyska dla od dwóch do siedmiu graczy.


Jedna osoba wcieli się w postać ducha, on to właśnie sprawić, żeby pozostali gracze odgadli rzeczy, lokację, a także osoby powiązanie z przestępstwem popełnionym wiele lat temu. Inna jest to Koncept gra mocno interesująca i dla każdego. W tej pozycji mamy za zadanie zgadywać hasła, które będą ukazywane poprzez innych graczy. Jednakże ukazujący nie może się odzywać i niczego pokazywać, albo malować.
Do dyspozycji będzie jedynie plansza z różnymi obrazkami, za pomocą znaczników gracz będzie pokazywał takie, jakie posiadają możliwość nas naprowadzić na właściwą odpowiedź. Takie gry są to jedynie propozycje, lecz są tak świetne, iż na pewno przypadną do gustu każdej osobie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:46:51
Tagi: rzeczy, pokazy, czasu, pomoc