Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

O czym dobrze jest wiedzieć, gdy idziemy na imprezę przebieraną? Jakiego rodzaju pomysły na strój mogą się sprawdzić?

Dużo ludzi lubi bale z przebraniami, na których trzeba przyjść w jakimś ciekawym ubraniu. To dobra okazja ażeby pobawić się troszkę tą konwencją, jaka daje wiele możliwości.


Z reguły przy okazji tego typu imprez uczestnicy wybierają króla oraz królową przyjęcia.
prezenty komunijne


produkt
Napisał: Fotoarte


Chodzi o osoby, które są najfajniej ubrane. Dlatego też wiele ludzi podchodzi do tego w sposób bardzo rywalizacyjny. To dobra okazja ażeby popuścić wodze wyobraźni i wykazać się swoją kreatywnością. Spore szanse na wygraną mają często osoby, które decydują się na ubiór nieadekwatny do własnej płci. Można w ten sposób uzyskać nawet lepszy, pełen komizmu efekt. Za przykład niech posłuży pan, który zdecyduje się na strój Mikołajki. Gdyby to kobieta zdecydowała się na tego typu przebranie, na pewno nie byłoby takiego efektu przemiany. Panowie przebrani za panie i na odwrót, to doskonały trop, jeśli chodzi o poszukiwanie najlepszego ubioru.


Bukiet ślubny w roli głównej
Napisał: Bukieciarnia
Na podstawie: Bukieciarnia


Z innej strony, stroje zrobione w sposób samodzielny też cieszą się wielkim uznaniem. Tym bardziej jeżeli widać, z jakim zaangażowaniem został taki strój wykonany. Musimy się postarać, gdy chcemy na tego typu przyjęciu zabłysnąć. Będąc dorosłym, takie przeniesienie się do okresu młodych lat może być niesamowitą frajdą oraz być powodem do dużej radości.
Czemu nie skorzystać z możliwości odreagowania i powrócenia wspomnieniami do okresu dzieciństwa i szkolnych balów przebierańców, jakie wspomina się przez lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:52:17
Tagi: przyjęcia, Mikołaj, sposób, ubiór