Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Przydatne wskazówki dla osób, które będą organizowały konferencję, jak wybrać odpowiednią salę.

Osoby, które nie miały wcześniej możliwości organizować konferencji nawet nie mają świadomości, jak dużo rozmaitych spraw jest wcześniej do załatwienia. Wydaje im się, że w zupełności wystarczy zrobić rezerwację sali, zaprosić gości i wszystko będzie załatwione. A tak naprawdę to jest jedynie wstęp do wszystkiego, po w dalszej kolejności trzeba zadbać o dziesiątki szczegółów, z których każdy może zepsuć całą organizację.

prezentacja podczas konferencji
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wystarczy awaria jedynego mikrofonu i brak zapasowego, żeby wszystko wymknęło się spod kontroli i było powodem dużego zamieszania, a w końcu takich rzeczy jest znacznie więcej. Z tego też powodu organizując konferencję trzeba wszystko dokładnie zaplanować, a wszelakie nowe sugestie i pomysły również brać pod uwagę - ile kosztują sale konferencyjne trójmiasto. Przez to można będzie znacznie ograniczyć ryzyko wpadki, która odbiłaby się niekorzystnie na wizerunku organizatora. Na każdym etapie istotna jest współpraca z rzetelnymi, odpowiedzialnymi partnerami, dzięki czemu można być pewnym, że jeśli coś się ustali, to na pewno będzie to dotrzymane.przemówienie na konferencji
Napisał: Vocus
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno do takich partnerów powinna należeć firma od której wynajmie się salę konferencyjną. Samo pomieszczenie z wystarczającą liczbą miejsc do siedzenia to jedno, a wyposażenie we wszystkie niezbędne urządzenia i pomoce to drugie. Porządne sale konferencyjne trójmiasto oferują kompleksowe wyposażenie, czyli sprzęt nagłośnieniowy, rzutniki, projektory i wszystko, co konieczne do sprawnego przeprowadzenia spotkania. Ważny będzie również dostęp do internetu, w obecnych czasach to jest już wręcz niezbędne, żeby goście mieli możliwość korzystania z szerokopasmowego łącza. Niezwykle ważne jest to, żeby cały ten sprzęt był sprawny i działający, a w razie jakiś problemów obsługa szybko i sprawnie reagowała - pod tym adresem bez problemu uzyskasz pomoc. Awarie nie zdarzają się często, ale jak już się zdarzą to powinny być sprawnie usunięte, bez żadnych długich przestojów. Przy dłuższych konferencjach niezbędne jest także zadbanie o żołądki gości, z tego też powodu warto się również zorientować, jak wygląda kwestia obsługi cateringowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:52:18
Tagi: mikrofon, catering, Wyposażenie