Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

PZU Wrocław to zagwarantowanie kompleksowej opieki zabezpieczającej

Grupa PZU jest jedną z najogromniejszych instytucji finansowych w Polsce i należy do zespołu nadzwyczaj prężnie rozwijających się grup kapitałowych. PZU Wrocław umożliwia kompleksową opiekę ubezpieczeniową we wszelkich najważniejszych sferach życia osobistego, społecznego i ekonomicznego. Z wyjątkiem aktywności ubezpieczeniowej PZU prowadzi również działalność w obszarze zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i projektami oszczędnościowymi.

ubezpieczenia
Na podstawie: pixabay
Rozległe, całościowe zabezpieczenie jakichkolwiek składników majątku jest gwarancją odczucia spokoju. Zabezpieczyć można wszystko, budynek wolno stojący, ruchomości domowe, a nawet odpowiedzialność społeczną w życiu osobistym. Warto wszystkie składniki własnego majątku osobistego objąć odpowiednią polisą aktuarialną, aby umożliwić sobie spokój. Jednym z przeważnie kupowanych polis jest ubezpieczenie samochodu. Ciężko przewidzieć wszelkie przypadki na drodze. Nawet najlepszym kierowcom ma możliwość przydarzyć się awaria, karambol, stłuczka, kolizja, zbita szyba. Wszechstronne ubezpieczenie samochodu pozwala na poradzenie sobie w skomplikowanych przypadkach. PZU Wrocław umożliwia odsiecz w każdej trudnej sytuacji na drodze. Zabezpieczenie odpowiedzialności cywilnej właścicieli pojazdów mechanicznych to zabezpieczenie, które w przypadku kraksy, bądź przypadku ochrania właściciela, a także zapewnia zaspokojenie żądań osoby poszkodowanej.ubezpieczenie OC
Napisał: Joe Hunt
Na podstawie: http://www.flickr.com
OC w PZU to także polisa w wariancie Komfort, które mieści bezpłatne odholowanie zarówno dla sprawcy karambolu, jak i poszkodowanego. Z kolei AC gwarantuje całkowitą ochronę dla jakiegokolwiek niebezpieczeństwa związanego z użytkowaniem pojazdu. Zapewnia także odszkodowanie za szkody poniesione na terenie państwa i za granicą, interesujące ulgi za kontynuację ubezpieczenia i bezszkodową jazdę. Poza tym PZU Wrocław oferuje szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej dla rodziny. Jedna polisa jest w stanie objąć ochroną ubezpieczeniową nie tylko ubezpieczonego, lecz i współmałżonka także dzieci. Gwarantuje wsparcie pieniężne w postaci zapłaty świadczenia w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:46:55
Tagi: samochód, ubezpieczenia, finanse, ochrona, zniżka