Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Skąd bezpiecznie pożyczyć pieniądze ?

Wielkimi krokami nadchodzą święta Bożego Narodzenia, okres wielkiej radości i ciepłych rodzinnych obiadów. W dwudziestym stuleciu czas ten zaczął tracić walor duchowy – spopularyzowanie się obyczaju wręczania prezentów uczyniło, że sednem Świąt stało się kupowanie dzieciom drogich fantów.

Napisał: desi.italy
Z tej przyczyny dla wielu osób w naszym kraju Boże Narodzenie nie jest wcale fajnym dniem. Bywa wszakże, że trudności z gotówką nie pozwalają na większe dodatkowe wydatki. Co zrobić w momencie, kiedy maluch wysłał list do Świętego Mikołaja z listą prezentów, a w portfelu pusto?

Najprostszą możliwością wydaje się pożyczenie pieniędzy od kogoś z rodziny bądź od znajomych. Rzeczywistość pokazała nieraz, że jest to błąd – branie pożyczek może bardzo skłócić ludzi. Z tej przyczyny jednak mądrzej jest wziąć kredyt, oferowany przez jakąś firmę finansową. Niewielkie sumy można dostać przynosząc jedynie formularze, które pokazują zdolność kredytową. Większe kwoty zwykle wymagają jakiegoś wartościowego obiektu, który stanie się zastawem.

Ciekawą szansą są pożyczki pod zastaw mieszkania czy samochodu. Tak można pożyczyć nawet całkiem sporą sumę, dzięki której można spłacić stare zobowiązania i zakupić wartościowe upominki swoim bliskim. Wysokość pożyczki pod zastaw samochodu jest rzecz jasna zależna od ceny samochodu lub mieszkania – im obiekt nowszy i bardziej sprawny, tym wyższa suma kredytu, jaką dostaniesz od firmy finansowej. Można rzec, że jest to znakomita motywacja, by dbać o auto jeszcze bardziej.

Jeśli zamierzasz odszukać w sieci instytucje finansowe, które mają w ofercie tego sortu wsparcia gotówkowe, do Google wstaw słowa wg schematu „kredyty zastaw auta miasto”. Z pewnością błyskawicznie namierzysz odpowiednią firmę, dzięki której dostaniesz dopływ gotówki wtedy, gdy go najmocniej potrzebujesz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:46:56
Tagi: Święta, Prezenty, finanse, wydatki, pożyczki