Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Stroik Mikołaja - a więc, jak w święta dać dużo radości dzieci a także nas samych

Chciałbyś uszczęśliwić dziecko w święta Bożego Narodzenia - zbudować jemu dodatkową zabawę? Spróbuj przebrać się za Świętego Mikołaja oraz stwórz ogromne wejście!


maskotki
Napisał: www.RoyalWedding.pl
Stroje Mikołaja przez dużo lat cieszyły się dużą rozpoznawalnością zwłaszcza w święta. Na konkretna chwilę ogrom doboru ubrań ma możliwość przytłoczyć, jednakże wysiłek, by dobrać odpowiedni strój ma możliwość się opłacić - zwłaszcza widząc uśmieszek na twarzyczce odwiedzanego w nim (stroju) dziecka. Istnieją bardzo różne stroje Mikołaja w szczególności z polaru, tak nazywane super delux z kurtką, welurowe z kurteczką (albo bez), czy też kostiumy świętego Mikołaja biskupa. Istnieje również bardzo dużo dodatków do kostiumu, między innymi: brudki, brody z peruką, dzwonki, paski, butki skórzane, mitry, pastorałki, czapki, okulary oraz parę innych. Powstała nawet opcja kupna sztucznego brzuszka, czy sanek Mikołaja! Jak wiadomo, istnieją także\również "pomocnicze" stroje, typu - śnieżynka (mikołajka), aniołek, elfik i renifer. Kostiumów tego typu można stosować nie wyłącznie w domku, jednakże i na uroczystościach, albo w pracy. Kwoty samiutkich kostiumów (nowych) wahają się średnio pomiędzy koło 200 złotówek a nawet 1000 złotówek za kostium Mikołaja biskupa ze wszystkimi gadżetami. Za samiutkie gadżety zapłacimy od około 20 złotych za na przykład okularki, a nawet 2000 złotych za sanie. Stroje - kliknij odnośnik - pomocnicze z kolejnej strony bujają się pomiędzy 150 złotych a 250 złotych.


Dlatego nie obijaj się i zakup własny strój już teraz, a uszczęśliwisz nie tylko dzieci, ale oraz samiutkiego siebie! Nie rozmyślaj już w dalszym ciągu - czyż szczęście malucha nie bywa najważniejsze?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:46:56
Tagi: dziecko, buty, zakup, strój