Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Toruń i Katowice - czyli, na obszarze jakiego miasta najwspanialej plakatować ulice

Poszukujesz firmy do plakatowania? Jesteś z obszarów Torunia, lub może Katowic? Zastanawiasz się, czym jest tak nazywany "Kolportaż"? Damy odpowiedź na Twoje osobiste pytanka tylko odczytaj nasz artykuł!


plakatowanie katowice
Napisał: Parekh Cards
Na podstawie: http://www.flickr.com


plakatowanie toruń
Napisał: Mototarget.pl
Na podstawie: © Mototarget.pl


Plakatowanie Toruń to idealne lokalizacja, w którym masz możliwość rozwiesić własne ulotki Na obszarze calutkiego miasteczka istnieje około 200 punkcików (nośników, albo dokładniej mówić "słupów reklamowych") na których mamy możliwość rozwiesić własne ulotki, które mają możliwość dojść nawet do dwustu sześciu tysięcy zamieszkujących! (taka ilość w obecnej momencie mieszka osób na obszarze Torunia, które ma 116 000 kilometrów kwadratowych powierzchni). Pamiętaj jednak o niewiarygodnie istotnej cesze - Nie powinno się samiutkiemu plakatować! Do tego celu należy nająć firmę, gdyż za bezprawne przewieszanie plakatów grozi grzywną, rozpoczynającą się od pięćdziesięciu złotych!


W drugiej części temaciku, zajmiemy się plakatowaniem w Katowicach. Plakatowanie Katowice oferuje bardzo szeroki obszar plakatowania - zobacz jaki konkretnie na stronie, albowiem poza zwyczajnymi słupami, plakaty wieszane są także: na uczelniach i w akademikach, szkołach oraz przedszkolach, barach i pubach, lecznicach, biurowcach oraz przedsiębiorstwach, oraz do tak zwanej "rączki". Kiedy mówimy o plakatowaniu, zwykle "pałęta się" przy tej rzeczy słowo "kolportaż", które w inny sposób nazywamy Dystrybucją.
Jest to nic innego jak pośrednictwo pomiędzy wydawcą, a punkcikiem sprzedaży albo konkretnym nabywcą ulotek.


Nie zastanawiaj się dłużej i zamów druk osobistych ulotek już teraz, by cieszyć się ich obrazem w całym mieście!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:56:47
Tagi: szpital, lokalizacja, Przedsiębiorstwa