Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Wiosna i lato to czas, gdy z chęcią spędzamy każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu.

Słoneczna i ciepła pogoda zachęca do różnego typu zabaw pod chmurką, a wspólny piknik to świetna okazja, żeby lepiej poznać sąsiadów.

Smaczne jedzenie

matka z córką, piknik, natura
Napisał: Otmuchów
Na podstawie: Otmuchów
Piknik zazwyczaj kojarzy się ze smacznym jedzeniem na świeżym powietrzu. Jeżeli w wybranej przez nas lokalizacji nie ma stolików z ławkami, tak samo świetnie sprawdzą się koce położone na trawie. W takich warunkach natomiast łatwo o nieoczekiwany wypadek i stłuczenie talerza lub szklanki, dlatego dużo lepszym wyjściem okażą się naczynia z plastiku i papierowe kubki, które znaleźć możemy w każdym markecie. A co zrobić do jedzenia? Żeby ułatwić sobie nieco jedzenie w takich warunkach można zrobić smaczne i kolorowe kanapki, a na deser zaserwować owoce. Jeżeli masz taką możliwość, możesz również rozpalić grilla bądź ognisko. Upieczone własnoręcznie kiełbaski niewątpliwie będą pyszne, a ruch na świeżym powietrzu z pewnością zaostrzy apetyt. Będzie to jedna z największych atrakcji dla maluchów.


Wolny czas na świeżym powietrzuPiknik z przyjaciółmi wcale nie musi ograniczać się jedynie do jedzenia i leżakowania. Jest to również doskonała okazja do różnego typu zawodów sportowych. Wyścigi w workach, pomysłowy tor przeszkód, czy przeciąganie liny to niemal klasyczne elementy tego rodzaju imprez, jakie angażują do wspólnej zabawy tak maluchów, jak i dorosłych. Wystarczy oczywiście podzielić się na drużyny i można zacząć rywalizację. Warto także przygotować nagrody rzeczowe dla zwycięskiej drużyny oraz nagrody pocieszenia dla zawodników, którym nie udało się zdobyć wysokiego miejsca- polecamy producentów.

medal, nagroda, trofeum
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto przy tym wcześniej sprawdzić, gdzie odbywa się produkcja medali. Atrakcyjnie zaprojektowana nagroda będzie świetną pamiątką, a przy tym nieodzownie kojarzy się ze sportem. Producent odznak zapewne doradzi także, jaki wzór wybrać, jeśli chodzi o nagrody pocieszenia. Najlepiej, gdyby były one spójne stylistycznie, z niespodzianką dla zdobywców podium. Warto zacząć poszukiwania w internecie. W wyszukiwarkę wystarczy wprowadzić odpowiednią frazę, na przykład „produkcja medali” bądź „producent odznak”. W ten sposób zobaczymy poprzednie realizacje danej firmy i łatwiej podejmiemy decyzję- jak wyprodukować medal ?.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:46:54
Tagi: zabawa, piknik, nagrody, pamiątka