Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Zarządzanie flotą aut - niesłychanie trudne zadanie

Stanowią niezbywalny „składnik” wyposażenia nieomal każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Ich ilość zależy przede wszystkim od tego czym dana firma się zajmuje. Dla sprzedawców, dostawców jest „instrumentem” pracy a dla kierowników - dodatkowym pozapłacowym „motywatorem”.


Samochody służbowe stają się coraz popularniejsze.


prawnicy
Napisał: ITU Pictures
Na podstawie: http://www.flickr.com
gaśnica
Na podstawie: pixabay


pole uprawne
Napisał: apathy_girl
Na podstawie: http://www.flickr.com


Warto jednak zwrócić uwagę, że zarządzanie flotą to niełatwe zadanie. Troska o kupno właściwych modeli, nie jest wystarczająca. Liczy się również obsługa serwisowa pojazdów, monitorowanie stanu liczników, kontrolowanie liczby przejechanych kilometrów, śledzenie tras, zgłaszanie szkód komunikacyjnych, itp. Wyliczać można bez końca. Dlatego, niesłychanie częstą praktyką jest korzystanie z usług wykwalifikowanych instytucji zewnętrznych. Jeśli interesuje Cię leasing, Wrocław ma wiele do zaproponowania. Argumentów potwierdzających rzeczoną tezę nie brakuje. Jedyne co należy zrobić, aby się o tym przekonać, to zajrzeć do sieci, wpisać w wyszukiwarkę stosowne hasła. W jednej chwili wyświetlą się tysiące stron www z ofertami firm. Pojawia się jednak pytanie: czym tak naprawdę cechuje się leasing? Leasingobiorca staje się właścicielem samochodu niemal natychmiast po spłaceniu ostatniej raty.


Wspomniane rozwiązanie z całą pewnością świetnie sprawdzi się w w przypadku, gdy nie eksploatujemy pojazdu zbyt intensywnie oraz w najbliższej przyszłości nie planuje kupować nowego środka transportu. Nim, podejmiesz decyzję zastanów się. Rozważ wszystkie „za i przeciw”.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:36:36
Tagi: obsługa, moc, firm, kontrola, zakład