Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Prezent dla faceta - co warto wybrać. Nim zdecydujesz sprawdź co radzimy

Nie masz pojęcia, jaki dać prezent na 30 urodziny dla mężczyzny? Nie martw się! W tym wpisie odnajdziesz parę praktycznych rad. Wiedz, że ostateczny wybór należy do ciebie – powinnaś wybrać prezent do usposobienia i hobby mężczyzny.


brzytwa
Napisał: Francis Storr
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli jubilat jest maniakiem sportu, wybornym darem jest karnet na jakąś atrakcję. Może to być opłacony wstęp na basen bądź trening siłowy. Ciekawą możliwością jest także opłacenie sesji jakiegoś sportu ekstremalnego – np. lotu na paralotni. Miej na uwadze jednak, że nie każdy ma śmiałość i chęć, by zdecydować się na takie wyzwanie. Masz być na 100 procent pewna, że mężczyzna skorzysta z takiej oferty.

Innym ciekawym upominkiem jest brzytwa i przybory golenia (jak tutaj) lub voucher do jakiegoś przybytku gastronomicznego. Jeżeli sprawdzisz, jakiego typu jedzenia jest wielbicielem, sprawa stanie się bardzo łatwa. Praktycznie każda knajpa ma w ofercie takie talony, należy po prostu się tam się udać i załatwić sprawę własnoręcznie.

Zawsze mile widzianym darem jest książka. W tym przypadku również kluczowe jest rozeznanie – głupio w końcu dać książkę historyczną fanowi literatury fantastycznej. Książki są dobrym podarunkiem, bo ich ceny są w naszym kraju spore – nie każdy ma środki, by systematycznie wzbogacać domową biblioteczkę o kolejne dzieła. Inaczej jest w sytuacji filmów. Ogólnodostępny internet sprawił, że każdy może sobie ściągnąć daną produkcję, grono wielbicieli oglądania tytułów na DVD coraz bardziej się zmniejsza.

Rewelacyjnym podarunkiem dla mężczyzny mogą być również artykuły firmy Men-u (sprawdź na facetaria.pl). Artykuły tej firmy kosmetycznej otrzymały dużo wartościowych nagród i są niezwykle cenione przez klientów. Preparaty Men-u spotkasz w sieci, są dostępne w sklepie cyfrowym. Spektrum preparatów jest naprawdę bogate – zobaczysz tam kremy, zapachy po goleniu, szampony itd.. Wyroby Men-u to bardzo praktyczny prezent, który na pewno ucieszy każdego faceta, a zwłaszcza tego, który zamierza zagwarantować sobie świeży wygląd w każdej sytuacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:26:49
Tagi: mężczyzna, Internet, zapachy, firmy, preparaty, szampony, restauracja, oferty