Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Renta na calutkie egzystencję oraz pożyczka dla starca - czyli, co jest możliwe - albo nie - w kraju Polskim

Pragniesz odejmować rentę przez calutkie życie, ale obawiasz się, że to może nie starczyć oraz masz na uwadze wzięcie kredytu? Przeczytaj nasz artykuł!


Renta dożywotnia - to w paru słówkach coś mocno podobnego do odwróconej hipoteki. Na czym to jednakże polega? Otóż polega ta rzecz na rezygnacji z prawa bycia właścicielem do mieszkania, bądź domeczku (więcej wskazówek o renta dożywotnia). W zamian za to osoba, która się temu ugięła się, do krańca życia otrzymuje comiesięcznie konkretną kwotę. Kiedy zniknie z tego globu, mieszkanie bądź dom przyswaja skarb państwa. Ma obowiązek jednak w czasie wypełniania umowy zostać wziętych pod uwagę kilka rzeczy dzięki których może odróżnić je od odwróconej hipoteki. Jest to w szczególności: zapis o przepisie do trwającego do końca życia zamieszkiwania. Należy zapamiętać, że w przypadku, gdyby bank nie wypłacał środków, prawo własności może od nowa przejść na poprzedniego właściciela mieszkania.
reklama LED
Napisał: Colosseo EAS
Na podstawie: http://www.flickr.com


konsultant
Napisał: Mitch Altman
Na podstawie: http://www.flickr.com


A teraz parę słów o kredycie - a więc, czy kredyt dla seniora jest możliwy? Odpowiedź jest bardzo łatwa - oczywiście, że jest! Prawda może zaskoczyć, chociaż seniorzy i persony na rencie to są ulubieni interesanci banków (https://www.funduszhipoteczny.pl/dwie-ustawy-w-jednej-sprawie.html). Uważani są za bezproblemowych oraz przede wszystkim - rzetelnych kredytobiorców, albowiem posiadają coś, czego młodociani nie posiadają - a jest to nieugięty dochód.


Na daną chwilkę banki posiadają wyjątkowe oferty dla seniorów, między innymi Credit Agricole, ING Bank Śląski i dużo innego rodzaju. Jeśli do tej chwili masz wątpliwości zajrzyj do najbliżej położonego bank, a zadziwi Twoja osobę ilość propozycji. Nie czekaj oraz sprawdź już w tej chwili!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:08:40
Tagi: mieszkania, oferty, problem, dochód