Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Zadbajmy się o każdy mały detal naszego wesela

Jeżeli czytasz te słowa, to z całą pewnością Ten Dzień jest dopiero przed Tobą i właśnie jesteś na etapie organizowania całego przedsięwzięcia. Tak, to prawda, wesele to wiele przygotowań, godziny rozmów i nadzieja, że nasze uroczystości weselne będą przez długi czas wspominane przez gości.


Tradycje weselne
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Z powodu, iż owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, musimy przeznaczyć wiele czasu na przygotowania. Zadbajmy więc o każdy najmniejszy szczegół – zaczynając od doboru jak najdoskonalszej sali weselnej, poprzez dobór doskonałego menu oraz co niesamowicie istotne, zaangażowanie bardzo dobrego fotografa. Dzięki niemu będzie nam dane powrócić w myślach do tych pięknych chwil. To my zdecydujemy czy chcemy mieć pamiątkę wyłącznie z samego ślubu, czy też chcemy, by fotograf towarzyszył nam od porannych przygotowań, choćby pierwszej kawy i krzątaniny do późnych godzin nocnych na weselu. Zatrudnionego fotografa ślubnego musimy też zawiadomić o przebiegu mszy (pełna czy skrócona ceremonia) i czy będą jakieś ważne i jedyne w swoim rodzaju elementy, na które chcielibyśmy aby poświęcił szczególną uwagę. Jeżeli mówimy o zdjęciach w plenerze, w tej sytuacji też istnieje wiele rozwiązań.

Fotograf ślubny
Napisał: Clemens v. Vogelsang
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli pochodzimy z Bydgoszczy czy okolic, możemy pokusić się o zdjęć w Ostromecku czy Lubostroniu, gdzie na tle czarującego pałacu i zjawiskowego ogrodu wyeksponujemy swą białą suknię. Stare miasto czy ulica Długa także zachwycą nas swym wdziękiem. Fotograf ślubny w Bydgoszczy (nie masz fotografa weselnego - znajdziesz go na www.planujemywesele.pl) z pewnością zaproponuje nam interesujące rozwiązania.

Możemy także posunąć się do bardziej awangardowych projektów i udać się na sesję na pobliską łąkę, mając w tle stóg siana. A może jesteśmy mieszkańcami Koszalina i to nie Brda znajdzie się na naszych fotografiach, a Morze Bałtyckie? Zdjęcia w pałacu w Strzekęcinie tuż obok Koszalina spowodują, że każda panna młoda poczuje się jak księżniczka. Niech nie zabraknie nam odwagi by wybrać się do pięknych miejskich parków i ogrodów lub w zupełnie oryginalne miejsca, których jest tu pod dostatkiem. Fotografia ślubna w Koszalinie (www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/fotografia-slubna/wojewodztwo/zachodniopomorskie) przedstawia wyjątkowo wysoki poziom, odszukamy tam cieszących się uznaniem fotografów, którzy swoją wizję dostosują ją do naszych potrzeb.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:26:46
Tagi: zdjęcia, panna młoda, wesele, ślub, fotograf