Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Aby ślub się udał

Każdy marzy o udanym ślubie. Dlatego sporo młodych kobiet i mężczyzn poświęca wiele czasu na dobór stosownej sukni, albo garnituru. Projektowanie zaproszeń, wybór zespołu, wszystko to to nie lada kłopot. Jedną z najbardziej ważnych rzeczy jest jednakże wybór najlepszej sali, wiktu dla gości, tak by każdy mógł beztrosko świętować radość pary młodej. Sale weselne w Warszawie i pozostałych wielkich aglomeracjach są łatwo osiągalne o ile dokona się rezerwacji stosownie wcześnie. Wtedy można dobrać dokładnie taką salę, jaka jest pożądana. Wskazane jest popytać znajome małżeństwa i zaczerpnąć porady w Internecie tak, by być pewnym, że dokonało się właściwego wyboru. Za sprawą tego mnóstwo par młodych uniknęło niepotrzebnych kłopotów i miało cudowne śluby.


Wesele pod namiotem
Napisał: county marquees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zanim jednak dojdzie się do wesela należy zatroszczyć się o to, by ślub przebiegł po myśli młodych. Warto dobrać kościół gdzie gościom bez trudu będzie dotrzeć, a i będzie ozdobą ceremonii, a nie tylko miejscem jej przeprowadzenia. Podobnie ksiądz powinien być osobą znaną parze młodej i budzącą zaufanie. Dobry kontakt pomiędzy kapłanem a biorącymi ślub zapewnia pozytywną energię, która promieniować będzie także na gości. Całe zdarzenie powinna ozdabiać stosowna muzyka. Dlatego warto jest przed zatrudnieniem organisty ocenić jego umiejętności przesłuchując go, czy też powierzyć to zadanie umuzykalnionemu przyjacielowi. Ubiory pana i panny młodej powinny być odświętne, ale i szykowne. Dobrze jest, gdy garnitur i suknia pasują do siebie stylistycznie. Wypada również wystrzegać się dużych dekoltów i kusych krojów. Ostatecznie ceremonia ślubna jest chrześcijańskim obrzędem i powinno się zachować pewne reguły, by nie zaszkodzić jego odświętności.

Wesele
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Gdy nadchodzi pora wesela wskazane jest zadbać o to, by wszyscy przybyli się wyśmienicie bawili. Sale weselne w Kaliszu (dużo ofert sal weselnych zobaczysz na www.planujemywesele.pl), a także sale weselne w Warszawie (szukasz sali weselnej? Ten adres Ci to ułatwi) bez wątpienia pomieszczą właściwą ilość gości i zapewnią im przednią zabawę. Zespół, który będzie grał na weselu powinien mieć szeroki repertuar i charakteryzować się wysokim poziomem wykonawczym. Muzyka łagodzi obyczaje i wprawia wszystkich w świetny nastrój. Ten bez wątpienia zapewni porządne jedzenie. Warto jest wynająć catering, by ta zadbała o sycący i pyszny wikt dla wszystkich przybyłych. Menu musi mieć opcje dla dzieci, którym nie zawsze odpowiadają dorosłe smaki, jak i również wegetarianów i wegan. Warto jest, rzecz jasna, kupić solidny asortyment alkoholi. Tak mocniejsze, takie jak wódka będą pomocne, ale na sali powinny się znaleźć czerwone i białe wino. Ażeby zaaranżować solidne wesele wskazane jest poświęcić temu trochę trudu, ten jednak opłaci się wspaniałymi wspomnieniami i usatysfakcjonowanymi gośćmi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:12:56
Tagi: śluby, wesele, Para Młoda, małżeństwo, sale weselne