Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Co dać w prezencie ślubnym?

Gdyby urządzić ankietę pośród przechodniów i spytać ich, w jakim miesiącu najpiękniej brać ślub, wielu na pewno odpowiedziałaby maj. Trudno się dziwić takiemu wyborowi. Przyroda rozkwita, wokół pełno zieleni.Zrobiło się pogodnie i przyjemnie. Aż chce się oddychać! To idealna pora, aby wyznawać sobie prawdziwą miłość. Maj jest miesiącem zakochanych. Okoliczności natury idealnie sprzyjają miłosnym wyznaniom.


Czajnik ceramiczny

Jeśli i my wybieramy się w tym czasie na zaślubiny, trzeba pomyśleć nad odpowiednim podarkiem z okazji ślubu. Możemy, rzecz jasna, włożyć okrągłą sumkę do koperty. Jest to jakieś rozwiązanie tej niezręcznej sytuacji. Tym bardziej, jeśli młodzi wyrazili na zaproszeniu pragnienie otrzymania pieniędzy zamiast prezentu. Jest to teraz wyjątkowo modne wyjście. Nowożeńcy chcą tym sposobem uzbierać sobie fundusze na start.

Jeśli jednak chcemy pozostawić po sobie coś na długo, powinniśmy zastanowić się nad czymś, co z pewnością się przyda. Najgorsze są bowiem takie rzeczy, z którymi nie wiemy co zrobić. Drobiazgi, które nigdzie nie pasują. Obdarowani nie mają serca tego wyrzucić, przecież to prezent ślubny, ale po jakimś czasie ląduje to na dnie szafy lub w mrokach piwnicy. Co, w takim razie, dobrze jest podarować młodym?

Piękne sztućce będą zawsze w dobrym tonie. To rzecz, która zawsze przyda się w każdym mieszkaniu. Dodatkowo, jeżeli są z cennego materiału, mogą stać się wspaniałą rodzinną pamiątką, która przechodzi z pokolenia na pokolenie.

Niejedna gospodyni pragnie idealnej kuchni. W takim miejscu z pewnością przydadzą się www.garneczki.pl/produkty/garnki,19. Są one zawsze potrzebne. Porządne komplety garnków nie są może za tanie, ale to dobry prezent, który z pewnością będzie potrzebny.
Innym marzeniem pań domu są eleganckie zestawy talerzy obiadowych. To taka wisienka na torcie. W każdym mieszkaniu musi taki się znaleźć. To prezent, który na pewno uraduje świeżo upieczonych małżonków.

Jest kilka podobnych rzeczy, które raczej nie są dobre na prezent ślubny. Są to czajniki, czy też patelnie. Te bez problemu możemy dać z okazji pierwszej rocznicy.


Napisał: A.Z.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:12:55
Tagi: prezent