Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Czy małym firmom może się opłacać wdrożenie oprogramowania do elektronicznego obiegu dokumentów.

W wielu firmach można niekiedy zobaczyć sytuację, kiedy ktoś gorączkowo poszukuje jakiegoś dokumentu chodząc pomiędzy pokojami. I będzie dobrze, jeżeli taki dokument w pewnym momencie się odnajdzie, bo czasami może być i tak, że całkowicie zaginie.


faktura
Napisał: VLCinéaste
Na podstawie: http://www.flickr.com
Taka sytuacja wiąże się ze stratą cennego czasu nawet kilku osób i dość dużym zamieszaniem, dlatego też można pomyśleć o tym, aby w jakiś sposób usprawnić wszystko. Doskonale będą się do tego nadawać specjalistyczne programy do zarządzania dokumentami w firmie, ze względu na swoje zalety stają się one coraz bardziej popularne wśród właścicieli firm. I pomimo tego, co wielu osobom będzie się wydawało, doskonale sprawdzają się nie tylko w większych firmach które mają rozbudowaną strukturę, lecz również w małych. Spora część właścicieli trochę się obawia wdrażania tego typu oprogramowania, ponieważ twierdzą że jest ono zbyt kosztowne. Jednak bez problemów da się znaleźć programy, których wdrożenie wcale tak dużo nie kosztuje, a korzyści jakie będą płynąć z wdrożenia takiego systemu w krótkim czasie zamortyzują poniesione nakłady - sprawdź.

Programy zarządzające obiegiem dokumentów będą pracować na ich wersjach cyfrowych, konieczne będzie więc miejsce, w których będzie wykonywane skanowanie faktur i wszystkich innych dokumentów, które przychodzą do firmy.


faktury do skanowania
Napisał: Savoir-faire Linux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przeważnie wyznacza się do tego jednego lub paru pracowników, rolą których właśnie będzie wprowadzanie wszystkiego do systemu. Programy mają najczęściej ogromne możliwości konfiguracyjne i mogą pozwolić na precyzyjne wyznaczenie zarówno procesów, które można wykonywać na dokumencie, jak również uprawnień poszczególnych użytkowników. Dzięki temu, że wszystko można zdefiniować w czasie wdrożenia, to dzięki temu ma się pewność, że pracownicy będą mieli dostęp jedynie do tych operacji, które im się udzieli. Równocześnie bardzo proste będzie prowadzenie kontroli, kiedy i po co ktoś pracował na dokumencie, a równocześnie wychwytywać wszystkie błędy i zaniedbania popełnione przez załogę w czasie pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 11:08:00
Tagi: program, pracownicy