Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Czy warto zaplanować integrację w lokalu?

Moim skromnym zdaniem w wielu przypadkach realia są takie, że mamy niewielką firmę, w której trudno urządzić większy obiad, nie mówiąc już o imprezie pracowniczej. I dlatego właśnie rośnie ilość przyjęć firmowych, które są organizowane w lokalach. Moim zdaniem tego typu rozwiązanie jest bardzo dobrym posunięciem. Osobiście wychodzę z założenia, że jeśli integracja, to wyłącznie w lokalu. Rozumiem aspekt finansowy, lecz często pieniądze spokojnie by się znalazły. Takie mam myśli.

Spotkania biznesowe
Napisał: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sumie wcale nikt nie powiedział, że imprezy firmowe w Warszawie to w każdym przypadku duży koszt. Jeśli się porozglądamy, trafimy na przyjemną knajpkę, w której przyjęcie będzie znośnym kosztem. Nie twierdzę, że to najzupełniej mały wydatek, ale nie jest aż tak słabo, przesadnie drogo. Interesującą alternatywą jest z cała pewnością wynajem sali, a później pichcenie na własną rękę, na pewno to tańsze rozwiązanie, lecz czy z pewnością komfortowe? Lepiej porozglądać się za niedrogą, ale fajną knajpą!

Zapewne w każdym mieście funkcjonuje wiele punktów restauracyjnych, w których człowiek może zamówić imprezę firmową albo organizację imprezy integracyjnej. Ogólnie nie mam wielkiego obeznania w poszukiwaniu lokali, lecz nie powiem, że natrafienie na odpowiednią restaurację, która wyspecjalizowała się w organizacji imprez w lokalu w Warszawie, w sumie nie jest większym kłopotem. Na co zwłaszcza zwrócić własną uwagę, jeżeli poszukujemy lokalu? Cóż, i w tym momencie nie mówimy o dużym kłopocie...

Najzwyczajniej należy zwracać baczną uwagę na smak jedzenia, jego wielkość, obsługę kelnerską oraz oczywiście ceny. Na restauracji nie powinniśmy zbytnio oszczędzać, ale zapewne wynajęcie eleganckiego przybytku także nie ma większego sensu. W przypadku takich miejscowości jak Warszawa, szukałbym lokali przez Internet.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:12:56
Tagi: smak, gotowanie, obiad, cennik, komunia, integracja, wydatek