Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Decydując się na zaślubiny, trzeba zadbać o wszystkie szczegóły, jakie pozwolą przygotować się do najważniejszego dnia życiu.

Jeśli spodziewamy się dużej liczby bliskich na własnym dniu zaślubin i zabawie weselnej, to trzeba z większym wyprzedzeniem zamówić zaproszenia ślubne. Galanterie papiernicze w dzisiejszych czasach oferują naprawdę wyjątkowe opcje. Możemy przeglądać kartki w rozmaitych stylach i z opracowanymi treściami.
Tort urodzinowy
Napisał: Ian Gratton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oprócz popularnych zaproszeń weselnych, wymienić można także zaproszenia na urodziny, albo inne uroczystości. Kartki mogą być przygotowane w różnych stylach, zaczynając od tradycyjnych składanych zaproszeń, a kończąc na rozbudowanych awizach, które są ze znanym dekorem. Oprócz konkretnej grafiki, ważna jest także myśl przewodnia zawarta w środku. Każdy zamierza otrzymać prawdopodobnie gotowy tekst, który wystarczy już tylko wypełnić informacjami o imprezie. W zaproszeniu należy podać miejsce i godzinę okoliczności, a także kogo zapraszamy i z jakiej okazji. Teksty mogą być zawarte w formie dystyngowanej, bądź też przy użyciu śmiesznego wierszyka.Prawie zawsze przyszli państwo młodzi, którzy nie mają zamiaru dostawać prezentów, tylko pieniądze wybierają specjalne zaproszenia ślubne, na których jest zawarta taka wiadomość opisana w bardzo delikatny sposób.smartinvite.pl - zaproszenia na każda okazję
Napisał: montymanateeweddings
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli komuś zależy na niebanalnych kartkach informujących o konkretnej imprezie, istnieje możliwość zarezerwowania ich u projektantów. Takie zaproszenia są wtedy niesamowitym wyrobem i nie mają już barier co do zastosowanych materiałów. Mogą to być między innymi kartki z motywem origami, lub też wykonane metodą scrapbookingu.

Często także nie mają obowiązku one w ogóle też przypominać tradycyjnych kartek, ponieważ zaproszenia były wykonane w masie solnej, bądź przy zastosowaniu innych surowców. W tej kwestii można spodziewać się ciekawego pomysłu, jaki tylko wpadnie do myśli konsumentowi bądź wykonawcy. Przykładowo zaproszenia na urodziny mogą być wręczone w niezwykle oryginalny sposób, gdy ulokujemy ręcznie wypełniony liścik do szklanego naczynia i to zamkniemy - zaproszenia na urodziny. Inspiracji może być naprawdę nieskończenie wiele.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 14:07:31
Tagi: zaproszenia, Urodziny, Okoliczności