Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jak ciekawie oraz dynamicznie spędzać urlopowy czas w Gdyni?

Interesującą propozycją na energiczny wypoczynek jest escaperooms. Gra polega na tropieniu drzwi z zamkniętego pokoju. Rozgrywki akcji typu escape udostępnione są dla grup od dwóch do pięciu osób. Trzeba się jedynie wydostać z zamkniętego pokoju. Trzeba wspierać się zakamuflowanymi w pomieszczeniu podpowiedziami oraz przydatnymi eksponatami.

Gdynia
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdynia zapewnia 60 minut solidnych wrażeń. Warto wykorzystać do rozgrywki wszystkie własne zmysły i wzbudzić w sobie umiejętność łączenia zdarzeń. Całe otoczenie jest w stanie przybliżyć do rozwiązania. Presja czasu jednych mobilizuje do pracy zaś innych demotywuje. W przypadku ugrzęźnięcia w stałym punkcie można zaczerpnąć ze wsparcia animatora gry, który wspomoże bezsilną grupę. Gry typu escape to nowa ale za to bardzo popularna forma rozrywki praktycznie na caluśkim świecie. Pozwala wspólnie spędzać wolny czas. Escaperoom Gdynia (http://questrooms.pl/|http://questrooms.pl/promocje/">http://questrooms.pl/promocje/|http://questrooms.pl/pokoje/">http://questrooms.pl/pokoje/|http://questrooms.pl/pokoje/katastrofa-w-przestworzach/">http://questrooms.pl/pokoje/katastrofa-w-przestworzach/|http://questrooms.pl/pokoje/zaginiony-prezent/">http://questrooms.pl/pokoje/zaginiony-prezent/|http://questrooms.pl/pokoje/ucieczka-z-wiezienia/">http://questrooms.pl/pokoje/ucieczka-z-wiezienia/|http://questrooms.pl/pokoje/smierc-w-bractwie/">http://questrooms.pl/pokoje/smierc-w-bractwie/|http://questrooms.pl/pokoje/chillout-room/">http://questrooms.pl/pokoje/chillout-room/|http://questrooms.pl/rezerwacja/">http://questrooms.pl/rezerwacja/|http://questrooms.pl/rezerwacja/katastrofa-w-przestworzach_rez/">http://questrooms.pl/rezerwacja/katastrofa-w-przestworzach_rez/|http://questrooms.pl/rezerwacja/zaginiony-prezent_rez/">http://questrooms.pl/rezerwacja/zaginiony-prezent_rez/|http://questrooms.pl/rezerwacja/ucieczka-z-wiezienia_rez/">http://questrooms.pl/rezerwacja/ucieczka-z-wiezienia_rez/|http://questrooms.pl/rezerwacja/smierc-w-bractwie_rez/">http://questrooms.pl/rezerwacja/smierc-w-bractwie_rez/|http://questrooms.pl/wspolpraca/">http://questrooms.pl/wspolpraca/|http://questrooms.pl/kontakt/">http://questrooms.pl/kontakt/}) oczarowała mieszkańców Trójmiasta.To miejsce dla ludzi kreatywnych oraz pełnych koncepcji. Opłaca się zatem sprawdzić swoje detektywistyczne zdolności i wkroczyć w krainę rodem z prawdziwych filmów akcji. Tego typu forma zabawy nie jest jednak zaadresowana do wszystkich ludzi. Z całą pewnością nie powinny brać w niej udział ludzie mający lęk przed małą przestrzenią. Escaperooms to miejsca dla ludzi lubiących rozstrzygać trudne zagadki. Miejsca te to świetna propozycja dla miłośników piorunujących wrażeń. Opłaca się ocenić swoją zdolność przeprowadzania działań pod presją upływającego czasu. W formie zabawy da się zbadać swoją umiejętność pracy w zespole i nauczyć się ufać innym.

Gdy pełna godzina będzie zbyt krótka do rozwiązania łamigłówek warto zwrócić się z prośbą do animatora o przedłużenie czasu lub poprosić o podanie rozwiązania. Liczba osób w jednym pokoju jest specjalnie dopasowana. Przy sporej liczebności graczy zagadki mogą stać się zbyt proste zaś w pojedynkę za trudne lub wręcz niemożliwe do rozwiązania (zarezerwuj pokój). Wiek uczestników jest również dobrany do danej rozgrywki. Zazwyczaj minimalny wiek graczy wynosi 16 lat, ale są propozycje escperooms także dla dzieci. Oczywiście wszystko wystylizowane z uwzględnieniem liczebności i wieku uczestników.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:25:41
Tagi: gry, rozrywki, zagadki, rozgrywki, łamigłówki