Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jedna z najbardziej popularnych książek o tematyce VAT-u.

Firmy prowadzące interesy w Polsce mogą odliczać VAT z większej części zakupów, które mają wliczone, jako koszty. Przy podatku tym obowiązuje tak określana zasada samo deklarowania, czyli polegająca na tym, że podatnik sam oblicza i wpłaca do stosownego urzędu skarbowego wyliczony podatek VAT.

podatki
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Opis książki Leksykon VAT 2012 jest jedną z najbardziej znanych książek w Polsce, która wydawana jest co roku już od paru lat. Mieści ona wiele odpowiedzi na trudne zapytania dotyczące VAT-u. Leksykon VAT (zobacz remanent likwidacyjny) był wielokrotnie nagradzany. Mieści szczegółowe i jasne opracowanie problemów związanych ze stosowaniem bieżących na rok 2012 rozporządzeń o VAT.

Znajdujący się tu przyjemny system haseł umożliwia bezproblemowe wyszukanie poszukiwanego zagadnienia. Książka ta nie jest nie należy do najtańszych, lecz jest warta swojej ceny. W najbardziej aktualnym wydaniu znaleźć można również najnowsze stawki podatkowe na obuwie dziecinne czy też zmiany w zakresie reguł zmiany opodatkowania rozliczanego za rok 2011. Książka uzyskała bardzo dużo nagród sfer rzeczoznawców podatkowych, co dało jej wspaniałą opinię. Stała się najbardziej wziętą książką podatkową obecnych lat.

pieniądze
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Zredagowana jest niezwykle jasnym i zrozumiałym słownictwem. Można powiedzieć, że bez wątpienia jest to obligatoryjna lektura książka dla wszystkich podatników VAT. Odnaleźć tutaj można także wiele najnowszych , niepublikowanych dotychczas decyzji wyroków sądów administracyjnych, odnoszących się do obecnie obowiązującej regulacji podatku VAT (od produktów i usług). Książka ta posiada dwa tomy – tom pierwszy ma aż 1667 stron, a tom drugi 360 stron. Kupić ją można w księgarni jak też zamówić przez Internet. Na stronach internetowych, gdzie można ją zamówić, można także zobaczyć komentarze na jej temat.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:11:15
Tagi: Internet, książki, podatek VAT, VAT