Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Ślub na świeżym powietrzu - o co trzeba zadbać?

Wiosna i lato to okres, kiedy zawieranych jest najwięcej ślubów. Do zaplanowania uroczystości właśnie w tym czasie zachęca w szczególności atrakcyjna pogoda. Co prawda, może wtedy zdarzyć się i deszczowy dzień, niemniej istnieje większa szansa, że jednak zaświeci słońce. Wiele par decyduje się też na ślub i wesele poza budynkiem.Dlaczego warto?

ślub - fotografijka
Napisał: Tomasz Lewicki
Na podstawie: http://www.flickr.com
Standardowe wesele nie wszystkim parom odpowiada. Narzeczeni szukają więc sposobu, żeby to właśnie ich uroczystość była wyjątkowa i godna zapamiętania – zarówno dla najważniejszych bohaterów tego wydarzenia, jak również przybyłych gości. Dlatego też coraz częściej na uroczystościach weselnych pojawia się wybrany przez młodą parę motyw przewodni, a firmy gwarantujące różnego rodzaju atrakcje cieszą się coraz większą popularnością. Sposobem na przełamanie schematu jest z całą pewnością wesele i ślub - sprawdź niskie ceny na wideofilmowanie kraków - na świeżym powietrzu. Takie przedsięwzięcie wymaga różnych przygotowań, ale na pewno będzie także atrakcyjne, szczególnie jeśli dopisze pogoda - bardzo mi pomogło wypożyczanie mebli. W aktualnych czasach wypożyczanie mebli nie stanowi większego problemu, dlatego nowożeńcy mogą spełnić swoją wizję o uroczystości w atrakcyjnym miejscu.ślub - obrazeczek
Napisał: Tomasz Lewicki
Na podstawie: http://www.flickr.com
O czym warto pamiętać przy organizacji ślubu? Istotną kwestią jeżeli chodzi o ślub i wesele na świeżym powietrzu jest oczywiście wypożyczanie stołów w takim zakresie, żeby mogły one swobodnie pomieścić wszystkich oczekiwanych gości na przyjęciu. Jeśli na dodatek sama uroczystość zaślubin realizowana będzie z dala od kościoła tudzież Urzędu Stanu Cywilnego, wypożyczanie mebli musi obejmować również stolik dla księdza czy urzędnika i oczywiście tego typu miejsce trzeba jak najlepiej zaaranżować i ozdobić. Poza tym istotne jest zadbanie o namioty. Chociaż latem znacznie łatwiej o pogodny dzień, aura potrafi zaskoczyć, a ulewa może w mig zakończyć imprezę i zepsuć całe wydarzenie. Wypożyczanie stołów (Eventomat Spółka z o. o.), miejsce na ślub, zadaszenie, a także przygotowanie parkietu oraz nagłośnienie i podest dla zespołu grającego to jedynie niektóre ze spraw, jakie należy dopiąć na ostatni guzik. I chociaż takie przyjęcie wymaga rozmaitych przygotowań, na pewno warto podjąć wysiłek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:00:41
Tagi: wesele, wydarzenie, marzenia