Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Nikogo nie dziwi crowdfunding platform

Internet daje wszystkim nieograniczone możliwości, a co się z tym łączy, każdy ma szansę utworzyć własną stronę czy forum, na których będzie łączył obywateli o podobnych poglądach oraz zainteresowaniach. Mimo wszystko żeby mogła ona odpowiednio działać i właściwie się powiększać, należy opłacać jej domenę, a jeżeli jeszcze wyznaczamy sobie jakieś cele do zrealizowania, na które niezbędne są fundusze, to tym bardziej powinniśmy wyszukać sposób na finansowanie tego wszystkiego. I tutaj zjawia się crowdfunding platform, a więc oferta brania pieniędzy od członków danej społeczności internetowej, którzy zbierają się wokół konkretnego projektu. Po prostu jeśli należą do danego forum oraz pragną się mocno włączyć w jego rozwój, to bez wątpienia nie będą mieli nic przeciwko temu, by raz na jakiś czas przeznaczyć pewną wielość funduszy. Wówczas każdy będzie posiadał pewność, iż konkretna grupa będzie miała szansę się rozwijać i spełniać cele, które sobie narzuciła.


crowdfunding
Napisał: Rocío Lara
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takie postępowanie jest coraz popularniejsze

Kiedy przyjrzymy się różnym grupom funkcjonującym w internecie, to z pewnością zauważymy, że tego typu działanie jest znacznie częstsze. To tak naprawdę opiera się na takiej zasadzie, jak dawna przynależność do przeróżnego typu klubów, gdy jeszcze nie było internetu. Wtedy także trzeba było się dokładać, by taki klub mógł działać, mógł posiadać fundusze na wynajęcie pomieszczenia, kupienie herbaty, czy zapłacenie wycieczek. Dziś to samo ma miejsce wśród grup, które stykają się za pomocą sieci, one również wpłacają składkę, z tym że jest ona wydawana na troszkę inne cele, jak chociażby odpowiednie utrzymanie domeny. Nie mniej kiedy jesteśmy zaangażowani w jakąś sprawę, to z pewnością nie będzie nam przeszkadzało, że mamy się do niej finansowo
cowdfunding
Napisał: Joe Vivona
Na podstawie: http://www.flickr.com
dokładać.


Wszystko jest legalnie

Warto powiedzieć, że wszystko odbywa się tu w legalny sposób, a jednocześnie dzięki takiemu działaniu mamy szansę zauważyć, iż cała społeczność funkcjonuje naprawdę odpowiednio oraz cały czas się rozwija. Na dodatek też niejednokrotnie okazuje się, iż są oni dzięki temu w stanie wyjść poza strefę internetu, szczególnie jeżeli walczą o coś, co może okazać się istotne dla całego społeczeństwa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 13:09:03
Tagi: Internet, finanse, pomieszczenie, crowdfunding