Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Opowieść o pracy pewnego fotografika

Zakres usług fotograficznych jaki świadczą zakłady fotograficzne jest obecnie niesłychanie duży. Począwszy od zdjęć wykonywanych kobietom w ciąży, poprzez fotografie nowo narodzonych maleństw, chrzest, fotografie rodzinne, komunijne, i z wszelakich innych uroczystości rodzinnych. Chcę jednak w tym miejscu skupić się konkretnie na zdjęciach realizowanych przy sposobności tak ważnej uroczystości jak ślub.

zdjęcie pary młodej
Napisał: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sama jakiś czas temu miałam możność być na ślubie mej kuzynki i śledzić proces aranżowania zdjęć ślubnych przez fotografa (tam miał miejsce ślub). Trzeba przyznać iż wynajęty fotograf Ravami okazał się być prawdziwym zawodowcem! Na początek zasugerował młodym tzw. sesję dla narzeczonych (zupełna dla mnie nowość!) na której mieli możliwość zapoznać się z fotografem, opowiedzieć mu o swych pomysłach, wysłuchać jego sugestii, nieco oswoić się z obiektywem aparatu oraz sprawdzić możliwości wytypowanego profesjonalisty. Fotografie z owej sesji wykorzystane zostały przy projektowaniu zaproszeń. Komunijne sesje plenerowe mogą równie interesujące.

komunia
Napisał: Shauna Hawkins
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy nastał czekany dzień zaślubin fotograf ślubny kraków (więcej:- ewelinafotografuje.pl/) towarzyszył młodym już podczas przygotowań do uroczystości, z czego później powstał świetny fotoreportaż. Trzeba przyznać iż podczas samego ślubu wspomniany pan fotografik wykonywał bardzo dyskretnie, z dużym wyczuciem, używał specjalistycznych obiektywów do fotografowania z dużej odległości tak aby nie zakłócić obrzędu. Pomimo dużej odległości fotografie okazały się być kapitalnej jakości. Równie perfekcyjne okazały się ujęcia z przyjęcia weselnego. Pan fotograf wykonał całą masę fotografii do wyboru, które młodzi dostali w bardzo atrakcyjnej formie tzw. foto książki oraz rzecz jasna w formie elektronicznej. Niezmiernie byli młodzi małżonkowie usatysfakcjonowani z pracy fotografa i ze zdjęć ślubnych, najbardziej chyba z tych plenerowych. Oboje uwielbiają góry, zatem na sesję w plenerze zabrali swego fotografa w góry. Pięknie wyszli na tle górskich widoków a pan fotografik dzielnie im towarzyszył.

Aktualnie umawiają się na sesję ciążową gdyż kuzynka jest już w trzecim trymestrze ciąży. Tak więc warto poświęcić trochę czasu aby wyszukać zdolnego fotografika albowiem z usług jego może nam przyjść jeszcze nie raz korzystać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 14:25:38
Tagi: przyjęcia, uroczystość, fotograf, narzeczeni, foto