Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Radzimy jaki zawód najlepiej teraz wybrać

Forsa rządzi naszym światem - takie są realia. Ciężko w takim razie planując swoją karierę zawodową w zupełności zapominać o tematach mających związek z finansami. Oczywiście są tacy ludzie, którzy sądzą, że pieniądze nie są takie istotne, ale definitywna większość ludzi musi niemało zarabiać, chociażby po to by bez opóźnień spłacać zobowiązania bankowe.


No dobrze, a więc jakie zawody są w stanie zagwarantować nam niezłe życie finansowe? Moim zdaniem nadal czymś godnym zainteresowania jest programowanie. Generalnie programiści mogą zarobić niemałe pieniądze.

nauka zawodu
Napisał: DoDEA
Na podstawie: http://www.flickr.com
Naturalnie istnieją różni programiści, a więc nie zawsze wyciągają spore pieniądze, ale tak czy siak w żadnym razie nie powinniśmy sądzić, że programista nie jest w stanie nieźle się urządzić. W naszym pięknym kraju - Warszawa czy Trójmiasto, ale także za granicą. Sądzę, iż zdolni programiści muszą szukać dla siebie nisz. Np. pisanie aplikacji na androida jak - w końcu aplikacje na Androida są bardzo dobrym interesem. Zapewne biznes jest warty miliardy, a więc jest ogromny popyt na solidnych programistów - zarobki również są niemałe.Ciekawa nisza to podstawa - nawet gdy utracimy pracę w jednej firmie, nasze niszowe umiejętności sprawiają, że błyskawicznie na spokojnie natrafimy na tego pracodawcę, któremu się spodobamy. Należy również podążać za ciągle zmieniającymi się trendami. A więc dzisiaj na czasie jest projektowanie aplikacji mobilnych - choćby na właśnie Androida, lecz zapewne pojawią się kolejne możliwości. Można powiedzieć, że jeśli mamy odpowiednie umiejętności w programowaniu, a do tego niezmiernie chłonny rozum, możemy zawojować świat. I wcale nie przesadzam!

Warto również wiedzieć, iż programowanie nieustannie się zmienia, więc nie można myśleć, że nie powinniśmy nieustannie zwiększać własnych horyzontów. Choć zapewne każdy programista - (kaemmerer.pl/), którym miejmy nadzieję już niedługo będziesz, to taka osoba, która zasadniczo to wszystko wie. Czyli podsumowując: być może są bardziej interesujące zawody, niż programista (http://wwww.key-solutions.pl/pl/it/kariera/), ale moim zdaniem bez dwóch zdań warto poszukiwać szans właśnie w świecie programowania. Jednak tak czy siak decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że postąpisz w sensowny sposób, później absolutnie niczego nie będziesz żałować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 15:55:40
Tagi: ludzie, życie, programista, uwagi