Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Raj na ziemi

Pocztówkowe białe wybrzeża z delikatnym piaskiem, kokosowe palmy schylające się do przejrzystego morza. Słoneczko i brzmienia merengue, zupełna egzotyka, tropikalne niebo dla kochających karaibską dynamiczność oraz niepowtarzalne, poetyczne pejzaże. Bezczynne dnie oraz pełne rozrywek noce, egzotyczne drinki to doskonała idea na niezapomniane, karaibskie wakacje.

Wakacje na Dominikanie
Napisał: meltingdog
Na podstawie: www.sxc.hu
Dominikana to drugie co do rozmiaru państwo na Karaibach, została odkryta dla Europy w roku 1492 przez Kolumba. Obecnie Dominikana (tutaj) zajmuje główne miejsce na liście preferowanych karaibskich punktów wakacyjnych - sprawdź: oferta wczasow na wyspie Dominikana (dominikana wycieczki). Wielką rolę w popularności wyspy mają mieszkańcy Dominikany, - potomkowie dawnych kolonistów oraz niewolników, otwarci, życzliwi i spontaniczni, co wyraża się w pełnym wyrazistości tańcu merengue. Centralna część wyspy jest pagórkowata i porośnięta tropikalnymi lasami, brzeg morza zaś to piaszczyste plaże, ciągnące się kilometrami. Omywane niezwykle ciepłą wodą nadzwyczaj turkusowego morza są porośnięte wysokimi palmami kokosowymi, które wyrastając bezpośrednio z piasku, dostarczają rozkoszny cień i dodają egzotyki cudownym zachodom słońca.

Wśród dziesięciu najpiękniejszych wybrzeży w świecie jest Bavaro Beach, na wschodnim brzegu Dominikany. Słodkie egzotyczne owoce, papaje i ananasy, świeże warzywa oraz przyprawy - to także narodowe wspaniałości słonecznej Dominikany (wycieczki na Karaiby). Znakomite steki z lokalnych hodowli, wspaniałe owoce morza: langusty, małże oraz apetyczne ryby zachwycają różnorodnością smaków. Wszystkich tych smakołyków można posmakować w trakcie wakacji w hotelach, które poza kuchnią międzynarodową oferują także miejscowe dania.


Dominikana słynie ze znakomitej bazy hotelowej. Są tu obecne największe oraz najbardziej prestiżowe światowe sieci hotelarskie, które proponują komfortowe wczasy w nowoczesnych, świetnie wyposażonych, ogromnych hotelach położonych przy plażach. W jaki sposób znaleźć wakacje dla siebie? To nic skomplikowanego, wystarczy wbić w przeglądarkę sformułowanie: Dominikana wczasy albo Dominikana wakacje, (ewentualnie Dominikana wycieczki) ażeby odnaleźć bez liku propozycji - http://www.villapolonia.eu/dominikana.html|http://www.villapolonia.eu/nurkowanie.html">http://www.villapolonia.eu/nurkowanie.html|http://www.villapolonia.eu/slub.html">http://www.villapolonia.eu/slub.html}. Warto takie wakacje zarezerwować jak najwcześniej, najlepiej z początkiem roku. Wówczas oferty urlopowe są najbardziej korzystne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 11:57:05
Tagi: morze, hotel, palmamy kokosowe, stek, kuchnia międzynarodowa