Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Szkoła tańca w Warszawie, taniec jazzowy w Warszawie?

Chociaż tak naprawdę nie lubiłem tańczyć, to jednak jakiś czas temu odkryłem, że może nie tańczę doskonale, ale przynajmniej umiem czerpać z tańca wielką frajdę. A na dodatek moja partnerka nigdy nie jest jakoś przeze mnie poszkodowana - tzn., tak naprawdę spokojnie tańczymy, bez potykania się o siebie. Jak w takim razie sprawiłem, że jestem teraz niezłym tancerzem? Cóż, po prostu zapisałem się jakiś czas temu do szkoły tańca. Taniec z Gwiazdami, a więc znany program telewizyjny, spowodował, iż zaczęło swoją działalność bardzo dużo różnego rodzaju szkół tańca.


na zajęciach tanecznych
Napisał: Felix Padrosa Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mocno się z owego powodu raduję - przecież taniec (ciąg dalszy tego materiału My Dance), zwłaszcza taniec jazzowy warszawa, cechuje się niepowtarzalnym pięknem. Można powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzi taniec, nie ma zasadniczo wielu bardziej niezwykłych rzeczy - link źródłowyZero przesady! Przecież jeśli już nauczymy się tańczyć, pewnie zauważymy, że daje to dla nas wiele radości. Nawet jeśli nie będziemy umieli za bardzo tańczyć, tak czy siak będziemy radośniejsi. Nie żartuję. Przecież właściwości tańca są świetnie znane od nie od dziś (szczegóły danceweek.pl/s.php?id=812).

Dobrze, ale co jeszcze jest niesamowitego w tańcu? Można być duszą towarzystwa - szczególnie na weselach. Warto także wiedzieć, że to właśnie dzięki tańcowi wreszcie mamy okazję poćwiczyć nad własną sylwetką. Moja koleżanka od kilku lat skarżyła się nieustannie na swoją sylwetkę, zbyt dużą ilość kilogramów. W sumie nie prezentowała się źle, ale fakt - potrzebowała zmiany. No i właśnie szkoła tańca warszawa sprawiła, iż dziewczyna bardzo mocno się wypociła, straciła ponadlimitową wagę.


To wszystko pokazuje, że ta osoba, która pragnie fajnie się zabawić, a do tego umiejętnie zyskać korzystniejszy wygląd, bez cienia wątpliwości musi zastanowić się czy może fajnym wyjściem nie jest taniec. Moje zdanie oczywiście znasz szanowny internauto - przynajmniej spróbuj, przełam wstyd, niechęć, a wysoce prawdopodobne, że będziesz bardzo dużym fanem tańca. Ciężko sądzić, iż sytuacja będzie zgoła odmienna. To mało realne. Powinieneś mi zaufać, bo ze wszech miar kocham taniec!


Napisał: k.s.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 13:09:03
Tagi: program, kobieta, Warszawa, TVN, dziewczyna, osoba, dodatek, możliwość