Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Na co zwracać uwagę przy wybieraniu zespołu muzycznego na swój wymarzony ślub.

Jak dużo będzie przed weselem wie tylko ten, kto przez to już miał okazję przejść. Sala weselna, fotograf, stroje, obrączki i dekorowanie kościoła to jedynie drobna część tego, co jest do pozałatwiania w tym czasie. Większość przyszłych małżonków zaczyna od zarezerwowania sali, a to tym samym będzie się wiązać z terminem ślubu.


młoda para
Napisał: Rick Flores
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na popularne sale należy czasami oczekiwać kilkanaście miesięcy, bardzo podobnie sprawa wygląda z dobrymi zespołami muzycznymi. Jeśli ktoś będzie miał szczęście i uda mu się zgrać termin zespołu oraz sali, to zabawa powinna być przednia. Wiele osób nie docenia roli muzyków podczas wesela, a tak naprawdę jest to jeden z bardziej istotnych, jeżeli nie najważniejszy element dobrej zabawy. Przecież to przy muzyce goście będą wypacać kalorie spożyte w czasie obiadu i wypite w kolejnych kolejkach. To na muzykach spoczywa także obowiązek organizowania i prowadzenia, i jeżeli staną oni na wysokości zadania, to dadzą radę rozruszać nawet największych leniwców i zabawa z pewnością się uda wyśmienicie.

Tak jak już było wspomniane, porządny zespół (sprawdź biuletyn) weselny z Wrocławia może mieć czasami wielomiesięczne rezerwacje, i należy mieć to na uwadze planując swoje wesele. Trudno zresztą się dziwić, że tak będzie. Co prawda muzyków którzy grają na weselach jest dość sporo, lecz polecanych i dobrych jest już dużo mniej, a przecież każdy chce mieć jak najlepszą muzykę. Takie zespoły nie muszą się nawet ogłaszać w specjalny sposób, muzyka, którą grają jest świetną reklamą. Zdarzają się przypadki, że podczas jakiejś uroczystości jakieś pary, które będą planować w niedalekiej przyszłości swój ślub, chwytają okazję i zaklepują jakiś wolny termin.


Po prostu dobrze usłyszały, w jaki sposób zespół zabawia muzyką gości, i jeśli zacznie im się to podobać, to nie będą już musieli szukać dalej. Jeżeli ktoś nie ma żadnego poleconego zespołu, to musi zdać się na reklamy zespołów, i powinien wtedy dokładnie sprawdzić, czy będzie mu odpowiadać muzyka. Warto dowiedzieć się przy tym, w jakim stylu grają znalezieni muzycy, żeby nie było później rozczarowań co do wyboru utworów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:01:57
Tagi: muzyka, zespoły, wesele, ślub, zabawy, suknia ślubna, Muzycy, goście